Gündem

14 Ekim İzmir Hava Durumu! Şemsiyeleri almadan yola çıkmayın

14 Ekim İzmir hava durumu! 14 Ekim İzmir hava kaç derece olacak? yağış olacak mı soruları soruluyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklanan verilere göre yarın Ege Bölgesinde yağış bekleniyor. Özellikle de İzmir’i etkileyecek olan yağış öncesinde İzmir halkına uyarılarda bulunuldu.

İşte 14 Ekim İzmir hava durumu

Ege Bölgesi geneli parçalı bulutlu ve fırtınalı bir hava seyredecek iken İmir ve Manisa’nın doğusu haricinde yağış bekleniyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmezken, bölgenin kuzey ve güneyinde hafif şiddetli ve kuzey batı taraflarında isae zaman zaman şiddetli rüzgar bekleniyor.

İzmir Hava durumuna bakacak olursak sabah saatlerinde 15 derece olan hava sıcaklığı gün ortasında en fazla 21 derece olacak.

Ege Bölgesi geneline bakacak olursak ise, yer yer çok bulutlu geçecek iken öğleden sonra bu bulutlanma yerini kimi kesimlerde yağışa bırakacak.

İzmir Hava Durumu

Parçalı ve az bulutlu, yarın zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği söylenirken , gerekli olumsuz şartlar karşısında tedbir alması gerekliliği de bildirildi

 

 

Başa dön tuşu