Magazin

48’lik Ceylan son imajı ile 20’lik kızlara taş çıkarttı ve ‘Aleyna Tilki gibisin’ dedirtti

Yaşı ilerledikçe neredeyse her sene kendini değiştiren ünlüler arasında yer alan Ceylan, son hali ile herkes tarafından olumsuz yorumlara maruz kaldı. Ünlü sanatçı Ceylan boyattığı sapsarı saçları ve estetikli hali ile Aleyna Tilki’ye benzetildi.

Geçirdiği estetik operasyonlar ve saçlarının rengini değiştirmesi ile tanınan ve son hali ile 20 lik kızlara adeta taş çıkartan 48’lik Ceylan, son hali ile paylaşım yapınca sosyal medyanın diline düştü.

Yepyeni imajı tarzı ile giyimini de değiştirdiği gözler önüne serilen Ceylan’ın bu hali ile Aleyna Tilki’ye benzetildiği yorumları yapıldı. ‘Vuslat’ başlığı altında paylaştığı fotoğrafına ‘Vallahi Aleyna Tilki sandım’ yorumları yapılırken, kimi kesim tarafından çok beğenilen Ceylan’ın son hali, kimileri tarafından eleştiri oklarının hedefine girdi.

 

Türkücü kimliğinin yanında çocukluk çağında Yeşilçam’ın son zamanlarına denk gelen Ceylan oyunculuğu ile de çok tanınan isim olurken aradan geçen yıllar Ceylan’ın güzelliğini alamıyor.

Yaş bunalımına girdikçe estetik yapıldığı iddia edilen şarkıcı Ceylan için yine estetik yaptırmış dedirten imajı çok konuşuluyor.  Güzelliği ile dillere pelesenk olan ünlü isim adeta yıllara meydan okuyan güzelliği ile de adından bahsettiriyor.

Son olarak değişime giden Ceylan o halini sosyal medya hesabından paylaşarak büyük beğenileri üzerine topladı. İşte Ceylan’ın “Vuslatın bahtında sabır saklı.” yorumu ile paylaştığı ve yüzlerce olumlu olumsuz yorum aldığı paylaşımı

Başa dön tuşu