Magazin

Acun Ilıcalı bu 2023 Survivor’ın ilk tanıtımını yaptı! Yeni detay herkesi şaşkına çevirdi bundan sonra…

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor için 2023 tanıtımı geldi. Acun Ilcalı yeni detaylar verdi. Yeni sezonun ilk tanıtımı Survivor hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Büyük ilgi ile izlenen yarışmanın başvuruları ise başladı. Detaylar haberimizin devamında…

2006 yılından itibaren her sene yayımlanmaya başlayan Survivor bu sene de ekranlardaki yerini almak için ilk adımı attı. 2023 yılında yayımlanacak olan Survivor için Acun Ilıcalı hem tanıtım yaptı hem de yeni detaylar açıkladı.

Survivor 2023 başvuruları başladı

Her sezon mücadeleleri, oyunları ve yarışmacıları ile gündem olan fenomen yarışmanın bu sene ki adayları merakla bekleniyor. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden geçtiğimiz akşam yarışmanın ilk tanıtımı ile birlikte başvuruların da başladığı müjdesini verdi. Survivor 2023’ün ilk tanıtımı ile birlikte Ilıcalı yeni detaylar da verdi.

Fiziksel gücün ve iradenin hakim olduğu fenomen yarışmada bu sene bazı değişiklikler olacak. Acun Ilıcalı,  “Survivor 2023’e hazır mısın? Bu yılki sloganımız şu; Survivor akıl oyunları” şeklinde ilk tanıtımı yayınladı. Önümüzdeki yıl fiziki gücün yanında zeka oyunlarının da olacağının detayını verdi. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan yarışma yeni yüzleri ve yeni oyunları ile merakla bekleniyor. Her sezon hayran kitlesi büyüyen yarışmanın bu sene nasıl olacağı ise merak ediliyor.

Başa dön tuşu