Magazin

Acun Ilıcalı’ya ağza alınmayacak küfürler etmişti! Taner Tolga Tarlacı yıllar sonra ortaya çıktı son hali çok kötü

Uzun yıllardır ekranlarda yerini alan Survivor‘a bugüne kadar birçok yarışmacı katıldı. Hepsi birbirinden farklı olan isimlerin katıldığı yarışmada en gariplerinden biri de Taner Tolga Tarlacı’ydı. Son olarak sosyal medya üzerinden Acun Ilıcalı‘ya hakaretler ve küfürler yağdıran Tarlacı uzun zaman sonra görüntülendi. Görenlerin ağzı açık kaldı. Detaylar haberimizin devamında…

2011 yılında Survivor’a katılan Taner Tolga Tarlacı yıllar sonra çok kötü bir halde ortaya çıktı. Yıllar sonra ortaya çıkan bir dönem fenomen olan isim şimdilerde ise perişan bir halde. Gasp suçundan tutuklandığı öğrenilen Tarlacı’nın kelepçeli görüntüleri ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı’ya küfür etmişti şimdi ise gasptan tutuklandı

Türkiye’de bulunduğu yıllarda işlediği suçlardan dolayı hakkında arama kararı çıkarılan Taner Tolga Tarlacı, geçtiğimiz yıllarda Güney Kıbrıs Rum Kesimi’ne kaçmıştı. Güney Kıbrıs’ta sosyal medya üzerinden yayınladığı videolar ile herkesi şoke etmişti. Taner Tolga Tarlacı, Acun Ilıcalı’ya küfürler yağdırmış ve hakaretler etmişti. İddialara göre Survivor’ın eski yarışmacısı kesi aletler ile gasp suçundan hakim karşısına çıkartılarak tutuklandı. Taner Tolga Tarlacı bu nedenlerden dolayı hapishanede olduğu için uzun zamandır ortalarda gözükmüyordu. Tarlacı’nın son olarak elleri kelepçeli olarak ortaya çıkan görüntüsü gündem oldu.

Survivor yarışmasına katıldığı zamanlarda garip hareketleri ile dikkat çeken bir isim olan Tarlacı, o dönemlerde konuşmaları ve yaptıkları ile herkesi şaşkına çeviriyordu. Yarışma içerisinde Acun Ilıcalı ile sık sık karşı karşıya gelen fenomen isim şuanda acınacak bir halde.

Başa dön tuşu