Gündem

Aile Destek Kasım ödemeleri ne zaman başlayacak? Sorgulama sayfası Zamlı yardım ücreti yattı mı?

Aile Destek ödemeleri ne zaman yapılacak? Aile destek paketi ile birlikte  aile destek ödemesi detayları ne zaman yapılacağı? ve aile destek programı başvuru devam ediyor mu? gibi soruların çok araştırıldığı şu günlerde aile destek başvurusu e devlet üzerinden yapan vatandaş, aile destek başvuru sonucunu da araştırıyor.

Aile Destek paraları ile alakalı oluşturulan gündem sonrasında Aile destek programı ücretlerine zam yolda açıklaması yapılmıştı. Ve Kasım ayında yatması beklenen Aile destek ücretlerinde yapılan zam ve oranları açıklanmıştı.

Gerek önceden başvurmuş aile desteğinden faydalanan vatandaşın olduğu kadar yeni başvuru yapan vatandaş da ne kadar para alacağı konusunda kararsızdı. Yaptığımız araştırma detaylarında Aile destek paraları zamlı fiyat listesini sunacağız.

Aile Destek Kasım ödemesi zamlı ödeme olarak sisteme yatırıldı. Peki Aile Destek Programına dahil olan Vatandaş E Devlet üzerinden ne kadar para alacağını görebiliyor mu?

Aile Destek başvuru sonucu sorgulama

Aile Desteği ile alakalı tüm gelişmeleri başvuru, sonuç dahil herşeyi E Devlet hesabınız üzerinden görebileceksiniz. Sizlerle Aile Destek parasını sorgulama sayfasını sunuyoruz.
E Devlet üzerinden giriş yapmakla sorgulamaya ilk adımı atmış oluyoruz.
Eğer ki ilçesine bağlı sosyal yardımlaşma kurumundan başvuru yaptıysanız ve E Devlet şifrenizi henüz oluşturmadıysanız sadece sizin bileceğiniz şekilde E Devlet şifrenizi almalısınız.
Aile Destek Programı Kasım ödemelerinin E Devlet’e yansıtıldığını ancak nasıl çekileceği konusunda detayların henüz kesinleşmediğini sizlere söyleyelim E DEVLET ana sayfada yer alan Kurumlar listesine giriş yapmanız akabinde yapmanız gereken Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı ‘na giriş yapmanız gerekiyor
Aile destek ödemeleri ile elektrik yardımı ve çocuk bileşeni yardımını karıştırmayın. Çünkü bu ismi geçen 2 yardım otomatik olarak yatacak ve bakanlıktan konu ile alakalı henüz bir açıklama yapılmış değil.
Aile Bakanlığı sekmesine geçtiğimiz zaman karşınıza çıkan bul butonuna tıklayarak sosyal yardım bilgileri sorgulama kısmında yer alan tiki işaretlediğinizde Aile Destek parasının ne kadar yattığını görebileceksiniz.
Aile Destek programı ile alakalı başvurmanıza rağmen her hangi bir gelişme mevut değil ise de bu durumun Şehir şehir zamanının ve güncelleme tarihinin değiştiğini sizlere söyleyebiliriz.
Başa dön tuşu