Magazin

Arif Verimli’den şoke eden itiraf! Ayrılığın gerçek nedeni ortaya çıktı

ATV  ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’ten ayrılan Arif Verimli’den şoke eden itiraf. Ani bir şekilde programı bırakan ünlü profesörün ayrılık nedeni ile yaptığı açıklama şaşkına çevirdi. Detaylar haberimizin devamında…

Uzun yıllardır ekranlardaki yerini alan Müge Anlı Arif Verimli’nin açıklaması ile gündem oldu. Şevki Sözen ile yaşadığı anlaşmazlıkları kaldıramayan Arif Verimli sosyal medya üzerinden yayınladığı bir yazı ile programı bırakmıştı.

“Gayet mutluyum”

Geçtiğimiz yıl Şevki Sözen ile yaşadığı sorunlar yüzünden artık dayanamayan Arif Verimli, Müge Anlı’ya rest çekerek ayrıldı. Arif Verimli sosyal medya hesabından, “Programı bıraktığım gün 21 tansiyonla üzerimdeki mikrofonları söküp attım, bıraktım, gittim. Gayet de mutluyum. Yalnız bir hekim bir başka hekimi kırmışsa arar özür diler. Zaten dönmeyeceğim bitti. Program için değil kırgınlığım. Hatta sağ olsun iyi de oldu benim için” şeklinde yazı paylaşarak herkesi çok şaşırttı. 

Daha önce herkese çok kırgınım diyerek ayrılmıştı. Arif Verimli’nin ayrılışı ortalığı karıştırmıştı. Aralarındaki bağı tamamen koparan verimli rest çekmiş ve iletişimi koparmıştı.

Başa dön tuşu