Magazin

Arka Sokaklar entrika dizisi akımına uydu! Mesut’a açık kapı! Yurt dışında ameliyat olup gelecek! Ters köşe herkesi şaşırtacak

Arka Sokaklar dizisi 90 lı yılların Bizimkiler’i olma yolunda attığı adımları 17 sezonluk devamlılığı ile sağlamışken Bu akşam Arka Sokaklar yeni bölümü sonrasında seyir değişebilir. Mesut komiserin yurt dışında ameliyat ettirilecek olması geri dönmesi için açık kapı bırakılacak iddialarını ortaya atarken, Arka Sokaklar dizisi de entrikaları ile bu akşama damgasını vuracak.

Arka Sokaklar dizisinde Mesut komiser ve beraberin de çok sevilen oyuncuların diziden ayrılması ile birlikte diziye gelen yeni oyuncuların yayınlandığı afiş ile birlikte Arka Sokaklar devam edemez yorumları yapılıyor.

Arka Sokaklar bu akşam 633. bölümü ile ekranlarda olacak. Uzun zamandır ha başladı ha başlayacak derken yayın akışında yer alması kemik izleyici kitlesini bi hayli mutlu ederken, Mesut komisere bu akşam veda edilecek. Mesut komiser karakteri ile dizinini ilk elemanlarından olan Şevket Şoruh’un namına yakışır bir veda senaryosu düzenlediği iddia edilen Arka Sokaklar ekibi, yorumlarca bu akşam büyük tepki toplayacak. Şevket Çoruh ile birlikte diziye veda eden oyuncuların da olması, Arka Sokaklar da hiç istenmeyen sonlara mahal vereceği öne sürülüyor.

Gelen gideni aratacak

Yeni gelenlerin gidenleri aratacağı söylenen Arka Sokaklar dizisi ‘hiç iyi olmadı’ yorumları ile cebelleşecek.

Zafer Ergin’in geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım izleyiciyi heyecanlandırmaya yetti. Arka Sokaklar 17. sezonuna buruk başlayacak.

Arka Sokaklar eski kemik kadrodan bir elin on parmağını geçmeyecek isim kalması, yeni isimlerin sevilip sevilmeyeceği muammaları ile Arka Sokaklar bu akşam Kanal D ekranlarında dizi saatinde yer alacak.

Ancak Mesut Komisere veda edilmiyor. Çünkü şehit düşmesi beklenen Mesut Komiserin ameliyatının Türkiye’de yapılamayacağı Yurt dışına acilen çıkması gerekliliğinin açıklandığı tanıtım fragmanında, Arka Sokaklar ters köşe yapıp Mesut Komiserin yurt dışı tedavisi sonrasında sürpriz şekilde diziye döneceği konusunda iddialar sosyal medya da yankılanıyor.

Cansın Çekili, Batuhan Ekşi ve Sebahat Kumaş’ı da kadrosuna ekleyen Arka Sokaklar dizisi ilerleyen bölümleri bu akşam yayınlanacak olan ilk bölümünden daha çok merakla araştırılıyor.

Bakalım ilerleyen bölümlerde Arka Sokaklar ters köşe yapıp da Mesut Komiser şokunu izleyiciye yaşatacak mı?

Başa dön tuşu