Magazin

Armağan Çağlayan hakkında korkunç iddia! İhsan Hala isimli fenomeni kandırmış “Ahlaksız teklifler”

Herkes onu İhsan Hala olarak tanıyor. Manisa’da yaşayan Ali İhsan Çolak, Armağan Çağlayan’ın programına konuk olmuştu. Maddi sıkıntılar yaşan ve kendisine destek sözü veren ve o şartla programa gelen fenomen isim kandırıldığını iddia etti. Detaylar haberimizin devamında…

Manisa’da geçinebilmek için evlere temizliğe giden trans birey Ali İhsan Çolak, bir zamanların evlilik programlarından tanınan Caner Toygar’ın kanalına konuk olarak katıldı. İhsan hala olarak tanınan fenomen ismin anlattıkları ise herkesin ağzını açık bıraktı.

“Ahlaksız teklifler gelmeye başlıyor”

Yaşam tarzından dolayı iş bulamayan ve geçim sıkıntısı yaşayan Çolak, “İşe alınsam bile iki gün sonra ahlaksız teklifler gelmeye başlıyor. Arkadaşımın aile restoranında işe girmiştim. Başta yanıma gelenler beni çok sevdiğini ve bana çok güldüklerini söylüyor sonra da konsomatris gibi beni masalarına çağırıyorlar. Belden aşağı şeyler yaşadığım çok oluyor” dedi.

Hayatını devam ettirmek için büyük zorluklar yaşadığını aktaran İhsan Hala kimsenin kendisine yardım etmediğini hatta iş bulmakta bile zorlandığını söyledi. Çolak, Armağan Çağlayan’ın kendisine yardım sözü verdiğini ama bunu yapmadığını söyledi. İsim vermeden hedef gösteren fenomen isim, “En son programına katıldığım kişi bana o kadar söz verdi ki. ‘Bu yılki kiranı ben göndereceğim’ dedi ama yapmadı. Mesaj attım, görmesine rağmen geri dönmedi. Program çok izlendiği için de millet onun bana para verdiğini zannediyor. 5 günde 1 milyon izlenince bana teşekkür etmişti. Programa giderken bile 3 bin TL’lik yol parasının yarısını borç alarak kendim karşıladım. Daha sonra kendime yol parasını vermeyen adam kiranı niye versin dedim.” şeklinde durumu anlattı.

Başa dön tuşu