Magazin

Armağan Çağlayan’dan kötü haber! O hastalıkla mücadele ediyor

Ünlü sanatçı Armağan Çağlayan‘dan kötü haber geldi. Çağlayan hayranlarını üzen haberi sosyal medya hesabından verdi. Önümüzdeki hafta tedaviye başlayacağını belirten ünlü isim herkesi üzdü. Detaylar haberimizin devamında…

Youtube’da yaptığı program ile son zamanlarda dikkat çeken isimlerden olan Armağan Çağlayan’ı çoğu kişi PopStar yarışmaların tanıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden hastalığı ile ilgi açıklama yapan Çağlayan’a geçmiş olsun yorumları yağdı. Ünlü isimler peş peşe yorum yaptı.

“Size Anlatacaklarım Var”

Armağan Çağlayan, “Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım. Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim.” şeklinde hastalığını duyurdu.

Başa dön tuşu