Magazin

ATV Kardeşlerim dizisi kopya konusu çıktı! İzleyici şokta neredeyse gerçek hayatta esinlenmiş

ATV ekranlarının dram dizisi Kardeşlerim 63. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak iken, yürekleri burkan kardeşlerin hikayesinin anlatıldığı dizi 3. sezonu ile gümbür gümbür geliyor dedirtti. Öyle ki geçtiğimiz hafta yayınlanan Kardeşlerim dizisinde yaşanan Elem kaza sonrasında Emel’in o iç yakan hali herkesi üzmüştü.  Şu sıralar sosyal medya da Kardeşlerim dizisinin kaderinin yaşandığı bir hikaye ortalıkta dolaşıyor. 3 kardeşin acı dolu hayat hikayesi, kardeşlerini kurtarma bakma çabaları ana babasını kaybetmiş olması ve hiç bir akrabası tarafında istenmemesi gündeme oturacağa benziyor.

Geçtiğimiz sezon Bir Şansım Olsa programına katılan 2 kardeşin kaderi de Kardeşlerim kaderine tıpa tıp benzetilirken burada bir tek farklı olan konu en küçük kardeşin şu an hayatta olmaması olarak açıklandı.

Ya Kardeşlerim dizisi Bir Şansım Olsa programını taklit etti ya da Bir Şansım Olsa programının düzmece olduğu iddia edildi.

Kardeşlerim dizisinde konu olarak kardeşlerin anne babası ölerek çocukların yalnız kalması, amcasının yanına sığınması ve sonrasında da yengeleri tarafından istenmemesi konu edinilmişti.  Bir Şansım Olsa programında da durum bundan ibaretti.

3 Kardeşin anne babaların ölmesi sonrasında başlayan olayda akrabaları tarafından istememeleri ve sokakta kalmaları en küçük kardeşlerine sahip çıkamayarak ölmesi herkesin yüreğini dağlamıştı. Ancak O dönem başlayan Kardeşlerim dizisi ile alakalı bu hikayeyi çalmışılar yorumları yapılmıştı.

Öyle ki babalarının trafik kazasında öldüğü ve annelerinin de sonrasında halası tarafından öldürüldüğünü iddia eden kardeşler yürekleri burkmuştu.  O yaşta hayata atılan kardeşler akıllara o dönem başlayan Kardeşlerim dizisini getirmişti.

3. sezonuna Merhaba diyen Kardeşlerim dizisi Her hafta Cumartesi akşamı ATV ekranlarında yer alırken, TRT1’in reyting sever dizisi Gönül Dağı ile de kafaya gitmeye devam ediyor. Kardeşlerim 63. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak.

Kardeşlerim oyuncu kadrosu

Akif Atakul (Celil Nalçakan)
Asiye Eren (Su Burcu Yazgı Coşkun)
Aybike Eren (Melis Minkari)
Ayşe (Çağla Şimşek)
Berk (Recep Usta)
Doruk Atakul (Onur Seyit Yaran)
Emel Eren (Aylin Akpınar)
Harika Manyaslı (Gözde Türker)
Kadir Eren (Halit Özgür Sarı)
Mazlum (Kaan Sevi)
Melisa (Damla Su İkizoğlu)
Nebahat Atakul (Simge Selçuk)
Oğulcan Eren (Cihan Şimşek)
Orhan Eren (Cüneyt Mete)
Ömer Eren (Yiğit Koçak)
Suzan Manyaslı (Ahu Yağtu)
Süsen (Lİzge Cömert)
Şengül Eren (Fadik Sevin Atasoy)
Talya (Lilya İrem Salman)
Ahmet Yılmaz (Kaan Çakır)
Leyla Barçın (Nazlı Çetin)

 

Başa dön tuşu