Spor

Başakşehir – Rigas maçı sonrası Emre Belözoğlu takımı korkuttu! Rahatsızlanarak yayına katılamadı

UEFA Avrupa Ligi maçları devam ederken,  Başakşehir ile Rigas FS arasında geçtiğimiz gün oynanan maçta Başakşehir Letonyalı takımı 3-0 mağlup ederek bir üst tura yükseldi. Bu başarının sonrasında düzenlenen basın toplantısında teknik direktör Emre Belözoğlu’nun olmaması dikkat çekerken, kendisinin rahatsızlandığı vurgulandı.

Başakşehir Spor Kulübünün genç Teknik Direktörü Emre Belözoğlu maçın son dakikalarında kan şekerinin düşmesi sebebiyle düzenlene kutlama ve basın toplantısına katılamaması herkesi şok ederken, gerçek açıklanması ve Emre Belözoğlu’nun sağlık durumunda herhangi bir sıkıntının olmaması da taraftarı mutlu etti.

UEFA Avrupa Konferans Ligi A Grubu  maçları süregelirken, Başakşehir başarısına başarı eklemeye devam ediyor.  Başakşehir ile Rigas FS arasından düzenlenen turnuvada bir üst tura çıkmaya hak kazanan takım Başakşehir olurken rakip takımı 3-0 mağlup etti.

Letonya ekibi karşısında kazandığı bu galibiyet ile puanını 10’a çıkartarak liderliğini devam ettirdi.

Emre Belezoğlu’nun ise maçı kazanmaları sonrasında basın toplantısında olmaması herkesi şaşırtırken, sonradan açıklanan bilgi de genç teknik direktörün kan şekerindeki düşüş sebebiyle dinlenmeye geçtiği açıklandı.

Başa dön tuşu