Magazin

Berkay Şahin’ın kızı yaralandı! Yüzü mosmor oldu annesi sessiz kalmadı

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin’in kızı korku dolu anlar yaşadı. Şahin’in büyük kızının üstüne dolap düştü. Özlem Ada Şahin de sosyal medya üzerinden yetkili firmaya ateş püskürdü. Zeynep Mira’nın morarmış yüzünü ve boynunu paylaştı. Detaylar haberimizin devamında…

2016 yılında Özlem Ada Şahin ile dünya evine giren Berkay Şahin, 2017 yılında Arya’yı 2019 yılında da Zeynep Mira’yı kucağına aldı. Korkmuş olan anne sosyal medyadan kızının yaşadıklarını aktardı ve davacı olacağını söyledi.

Yüzü ve boynu mosmor olmuş

Kızlarının odasını yenileyen çift dolap kapağının Mira’nın yüzüne düşmesi ile büyük korku yaşadılar. Özlem Ada da bu durumu sosyal medyada ifşa etti. Söz konusu firmayı etiketleyerek olanları anlattı. Minik kızının morarmış yüzünü de paylaşan anne adeta ateş püskürdü. Özlem Ada Şahin, “Dolabın bir parçası durduk yere düşerek Arya’nın yüzüne geldi. Siz nasıl rezil bir firmasınız? Çocukların kullanacağı bir mobilyayı nasıl güvenli şekilde monte edemiyorsunuz? Elim ayağım titriyor sinirden. Sizi dava edeceğim” dedi.

Şahin bir sonraki paylaşımın da da, “Baştan beri problem yaşadık. Mobilyalar eksik geldi, elimde dekontlar var. Monte eden ekibiniz bile ‘parçalar eksik, sorunlu’ diyerek şikayette bulundular hepsi elimde. Üzerine bir de durduk yere çocuğumun suratına düştü. Sakin benim yaptığım hatayı yapmayın. Çocuğum söz konusu burada. Elim ayağım titriyor. Allah beterinden korudu. Sizin ihmalkarlığınız ve rezil firmanız yüzünden çocuğum hem çok korktu hem de yaralandı. Boynuna bile geldi” diyerek isyan etti.

Başa dön tuşu