Magazin

Camdaki Kız Hayri hayranları bıktı! Artık gitmelisin bu kadar da yapma dedirtiyor! Peki ne zaman gidecek gidecek mi?

Camdaki Kız Hayri’si yayınlanan son bölüm ile tüm tepkileri üzerine çekeceği ve izleyicinin Hayri artık çıksın diyeceği yorumlarına maruz kalacağı iddia ediliyor.

Camdaki Kız Hayri karakteri aslında dizinini ilk bölümünden çok da sevilen bir karakteri idi. Ancak Nalan ile gitgeller yaşadığı ilişki çıkmazı sebebiyle belki de ilk defa tüm tepkileri üzerinde topladı.

Camdaki Kız Hayri’ye yeter artık demenin zamanının geldiği ve kendine gelmezse onu diziden çıkmasını istediklerini söylediler.

Camdaki Kız dizisiyle kariyerinin zirvesini yaşayan Cihangir Ceyhan göz önünde olan isimler arasında yer alırken, haliyle olumlu olumsuz çok sayıda yoruma da maruz kalıyor.

Öyle ki Cihangir Ceyhan’ın oynadığı Camdaki Kız Hayri karakteri zaman zaman tepki topluyor.

Evli ve hatta 1 çocuğu olan Hayri’nin karısını köyde bırakıp şehre göçmesi Nalan’a yakınlaşması onun aklını çelmesi çok tepki topluyor.

İkili arasında başlayan aşk, olumsuz yorumlanırken, Türk halkının etnik değerlerine uymuyor da dedirtiyor. Herşeyin farkında olan halk, Camdaki Kız Hayri’ye tepki çekici yorumlar yapıyor.

Köye geri dönsün

Camdaki kız Nalan’ına zor günler yaşatan Hayri’nin köye çoluk çocuğunun yanına gitmesi için neredeyse imza kampanyası başlatacaklarını belirten izleyici, bakalım dizinin seyrini ne şekilde değiştirecek.

Hayri’nin  Nalan’a olan aşkını bilen ve inananlar ise ikisinin de acı çekmemesini, Nalan’a olan olan düşkünlüğünün bitmemesi taraftarı.

Nalan boşanacak

Camdaki Kız Nalan’ı için iplerin iyice gerildiğini söyleyelim. Aşk Çıkmazına giren Camdaki kız Nalan eşi Sedat’tan boşanıyor. Hayri’nin işine gelecek bu durum ile alakalı kendisinin de artık birşeyler yapması gerekli yorumları yapılıyor. Camdaki Kız yeni bölümünde Hayri’nin eşi ve çocuklarının diziye girip girmeyeceği konuşulacak.

Başa dön tuşu