Magazin

Cemil İpekçi’den şoke eden açıklama! “Farklı zamanlarda 4 kere Kore’de dünyaya geldim”

Ünlü modacı Cemil İpekçi katıldığı bir programda yaptığı açıklamalar ile ağızları açık bıraktı. Tasarımları ile dikkat çeken modacı daha önce kere dünyaya geldiğini söyledi. Detaylar haberimizin devamında…

Kore hayranı olduğunu söyleyen Cemil İpekçi şaşkına çevirdi.  İpekçi, “Farklı zamanlarda 4 kere Kore’de dünyaya geldim” demesi üzerine stüdyodaki herkes dondu kaldı.

“Farklı zamanlarda 4 kere Kore’de dünyaya geldim”

 

Cemil İpekçi “Nerelisiniz?” sorusu üzerine, “Çok karışık. İstanbul doğumluyum, babam Selanikli. 1552’lerde İspanya’dan gelmişler. Yahudilermiş sonra Müslüman olmuşlar. Ailede her yerden insan var. Ben Akdeniz ve Anadolu’nun her yerinden taşıyorum. Hatta Asya’ya kadar uzanıyorum. Ben kendimi Anadolu’ya ait hissediyorum. “Kore’ye aşık bir insanım. Reenkarnasyona inanan biriyim. Kore’de 4 kere dünyaya gelmişim. İlk 2116 senesi, sonra Joseon krallığında ve son olarak da Japon işgali sırasında dünyaya gelmişim. Korece filmler izlerken anladığım için alt yazıyı okumuyorum. Yıllarca sakladığım tek şey reenkarnasyon olayımdı. Mistik yanımı hep sakladım ama artık saklamıyorum. 50 yıldır bunun içindeyim. 45 gün Malezya’da bir manastırda kaldım, bütün ritüelleri yerine getirdim.”

Cemil İpekçi konuşmasının devamında, “Ruhun bedenden çıktığı anda çıkan enerjinin gramı bile ölçüldü. 17 ila 21 arasında olan akıllı bir enerji var. Bu enerji tekrardan bedenleniyor. Tekamül var. Hocalarıma tekamülü sorduğum zaman cevabı verilemiyor. Dünya evrimi bitirdiğinizde başka bir evrim ve tekamül başlıyor.” dedi.

Başa dön tuşu