Magazin

Cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu iç çamaşırlı pozunu paylaştı! Çukur’un Timsah Celil’i şoke etti

Herkes onu bir zamanların fenomen dizisi Çukur’dan tanıyor. Dizi de Timsah Celil karakterine hayat veren Meli Bendeli eski adı ile Ahmet Melih Yılmaz iç çamaşırlı pozunu paylaştı. Görenler şoke oldu. Geçtiğimiz aylarda kendisine göğüs yaptıran Meli Bendeli paylaşımları ile dikkat çekiyor. Detaylar haberimizin devamında…

Bir anda hayatını tamamen değiştiren ünlü isim cinsiyet değişikliği yapması ile çok konuşulmuştu. Sosyal medya üzerinden yayınladığı bir fotoğraf ile duyuran Bendeli, adeta herkesin ağzını açık bırakmıştı. İsminden tarzına kadar her şeyini değiştiren ünlü isim magazin dünyasında gündem olmuştu.

İç çamaşırlı verdiği poz gündem oldu

Çukur’da Timsah Celil karakterine hayat vererek adını duyuran Meli Bendeli paylaşımları ile çok konuşulmaya devam ediyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Son paylaşımında ise altına boxer üstüne de sütyen giyerek verdiği pozu paylaştı. 33 yaşında verdiği bu karar ile gündem olan sanatçının her paylaşımı ayrı olay oluyor. Cinsiyet değiştiren ünlüler kervanına katılan Meli Bendeli magazin dünyasının merak edilen isimleri arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu Geçtiğimiz aylarda bıçak altına yatarak kendisine göğüs de yaptırmıştı. Bendeli’nin takipçileri ise “Hala inanamıyorum” gibi yorumlar yaptı.

Meli Bendeli cinsiyet değişikliği sonrası yaşadıklarından artık oyunculuk yapmayacağını aktardı. Bendeli, “Yoruldum, piyasayı bırakıyorum. Evime dönüyorum. Başka bir ifadeyle, doydum ve masadan kalkıyorum. Doymayanlar utansın. Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır. Yurt dışında işler kovalayacağım. İmkanım olursa Berlin’e gitme hayalim var” şeklinde bir paylaşım yaptı.

İşte Meli Bendeli’nin şaşırtan o pozu…

Başa dön tuşu