Magazin

Ebru Şallı artık dayanamadı! Canlı yayında her şeyi anlatan görgü tanığını yalanladı

Ebru Şallı hakkında çıkan şiddet haberlerine artık dayanamadı. Eski mankenin eşi Uğur Akkuş tarafından seyir halinde olan araç içerisinde hem sözlü hem de fiziki olarak şiddet gördüğü iddiası magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Konuyu daha önce yalanlayan Şallı, o gün kendisini kurtardığını söyleyen bir kişinin anlattıkları tekrar gündem olmuştu. Detaylar haberimizin devamında…

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanan görgü tanığı Ebru Şallı’nın eşinden şiddet gördüğünü hatta ambulans ile müdahale edildiğini söylemişti. Konuyla alakalı ilk olarak ünlü manken her şeyi yalanlamıştı.

“Şiddet görsem zaten söylerim”

Ebru Şallı’ya yardım ettiğini söyleyen bir kişi canlı yayına bağlanarak “8 Ekim saat 14.30 sularında Emirgan’dan Beşiktaş’a doğru giderken tam bu kahvaltı yapılan mekanlar sebebiyle oluşan trafikte sıkışmış halde ilerlerken bir anda çığlık sesi duyduk” diyen görgü tanığı şunları söyledi: “Önce çocuk düştü sandık ve tepki vermedik. Daha sonrasında çığlık gittikçe arttı. Artık dayanamadık. ‘Ne oluyor’ diye arkamızı döndüğümüzde arkadaki araçta bir kadının inmeye çalıştığını, adamın ise zorla kapıyı kapattığını ve kadının üstüne abanarak hem bir yandan eliyle direksiyonu kontrol ettiğini, bir yandan da kadını kapının ucuna kadar sıkıştıracak şekilde ittiğini gördük. Hem sözlü şiddet vardı hem de kadını darp ediyordu. Araçtan indik. Halam camları yumrukladı. Babam da arabayı önüne kırdı. Sonra (Uğur Akkuş) aracı durdurup ‘Biz aramızda tartışıyoruz, ben onu indireceğim’ dedi. Araçtan inerek kendisi kapıyı açtı eşine. Şallı’yı araçtan biz çıkardık. Titremiş, korkmuş, şok halindeydi. Sakinleşsin diye kendi aracımıza aldık. ‘Bir yeriniz acıyor mu?’ diye sorduğumuzda bize göğsüne darbe aldığını, göğsünün acıdığını söyledi.” şeklinde gördüklerini anlatmıştı.

Bu durum üzerine Ebru Şallı iyice sinirlenerek sosyal medya hesabı üzerinden bir yazı daha paylaştı. Böyle bir durumun olmadığını söyledi. Ebru Şallı, “Artık bir şey yazmak ve açıklamak istemiyorum. Ben açıklamamı yaptım. Bunun üzerine birilerini yayına bağlayıp devam etmek nedir ya? Beni çağırdınız her yere çıkmam için… Çıkmıyorum çünkü anlatacak bir şeyim yok. Sordunuz bende açıklamamı yaptım. Bitti konu kapandı. Siz aile değil misiniz? Aile arasında, karı koca arasında tartışma da olur, fikir ayrılıkları da olur. Sizde olmuyor mu hiç?” dedi ve devam etti; “Yoksa robot gibi mi yaşıyorsunuz anlamadım. Şiddet görsem zaten söylerim, ayrıca şikayetimi de yaparım. Annem yapsa onu da şikayet ederim. İstediğiniz Ebru’yu daha çok üzmekse, oldu. Basardınız! ya hanginiz benim yaşadığım emsali olmayan acıyı yaşadı? Ve bu acıya kim katlanabilir? Hiç mi empati yapamıyorsunuz? Evladını kaybetmiş bir anne var karşınızda! Asıl şiddeti siz uyguluyorsunuz bana! Artık herkes bir kendine gelsin!” şeklinde kesin olarak her şeyi yalanladı ve öyle bir görgü tanığı olmadığını da söyledi.

Başa dön tuşu