Magazin

Ebru Şallı Uğur Akkuş’tan şiddet gördüğünü inkar etmişti! Görgü tanığı her şeyi anlattı, meğer…

Geçtiğimiz günlerde eşi tarafından araç içerisinde şiddet gördüğü haberleri ile gündem olan Ebru Şallı, bu haberleri yalanlamış hatta isyan etmişti. Eski manken bu onu hakkında çıkan haberleri net bir şekilde inkar etmiş ve kabul etmemişti. Olay anında kendisine yardım ettiğini söyleyen bir kişi ise her şeyi anlattı. Detaylar haberimizin devamında…

Ünlü manken Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş seyir halinde olan araç içerisinde tartıştığı ve Akkuş’un Şallı’ya fiziki şiddet uyğuladığı haberleri magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Ebru Şallı’nın eşinden şikayetçi olmadığı ve “O benim kocam” dediği iddia edilmişti.

“O benim kocam”

O anlar kedisine yardımcı olduğunu söyleyen bir kişi ise 2. Sayfa programına bağlanarak, “Emirgan’dan Beşiktaş’a doğru giderken trafikte kaldık ve bir anda bir çığlık sesi duyduk. Önce çocuk sesidir diye tepki vermedik çığlık sesleri artınca araçta bağıran kişinin bir kadın olduğunu gördük. Kadının inmeye çalıştığını adamın da bir eliyle kadını kapıya sıkıştıracak şekilde ittiğini gördük. Hem sözlü şiddet vardı hem de darp ediyordu. Şiddete dayanamayınca halam araçtan inerek camları yumruklamaya başladı. Araçta çocuk kilidi olduğu için Ebru Şallı kapıyı açamadık. Daha sonra babam Uğur Akkuş’un ilerlememesi için direksiyonu aracın önüne kırdı. Etraftan kimse yardım etmedi. Sonra Uğur Akkuş, Ebru Şallı’yı araçtan indirdi. Yanımıza aldığımızda nerede olduğunun farkında bile değildi. Sakinleşmesi için aracımıza aldık ama Ebru Şallı ‘taksi çağırarak evime gideyim’ dedi. Çok kötü bir durumdaydı. Bir yeriniz acıyor mu diye sorduğumuzda göğsünü göstererek darbe aldığını söyledi, titriyordu.” dedi.

Olayın devamını, “Bu esnada yoldan geçen ambulansı durdurdular ve Ebru Şallı’yı ambulansa teslim edince kim olduğunu anladık. Ondan önce kim olduğunu bilmiyorduk. Bu esnada eşi olay yerini terk etti. Ben polis çağırdım. Biz polisi beklerken ambulans yetkilileri ‘eşi olduğu için şikayetçi olmak istemiyor’ dedi. Yardım etmeyi teklif ettiğimizde de annesi ve ablasının geleceğini söyleyerek bize teşekkür etti. İki hafta önce yaşanan olayı basına yansıtma düşüncemiz yoktu. O da eşini şikayet etmeyince saygı duyduk. Baskı ya da tehdit altında olup olmadığını bilmediğimiz için susmak istemedik. Şiddet gören kişi değil, uygulayan kişi utanmalı. Susmasına çok şaşırdım ve paylaşımlarını takip ettim. Yaptığı açıklamaları da kendisinin yazdığını düşünmüyorum. Elleri titreyen ve ‘imdat’ diye yardım çağrısında bulunan bir kişinin susması normal değil.” sözleri ile anlattı. Bu durum üzerine Ebru Şallı’nın yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu