Magazin

Eşinden trafikte şiddet gören Ebru Şallı’dan şoke eden savunma! “O benim kocam…”

Ünlü manken Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş tarafından araç içerisinde seyir halindeyken şiddete maruz kaldı. O anlarda trafikteki farklı bir araç Akkuş’un aracının önünü keserek müdahale etti. Şallı o anlarda ağlama krizi geçirerek taksiye binerek uzaklaştı. Ünlü mankenin olaylardan sora yaptığı açıklama ise herkesi şoke etti. Detaylar haberimizin devamında…

Geçtiğimiz yıllarda oğlunu kanserden kaybeden Ebru Şallı şiddet haberleri ile gündem oldu. Eski mankenin eşi tarafından gördüğü şiddete “O benim kocam şeklinde karşılık vermesi duyanları şaşkına çevirdi. Uğur Akkuş’un dolandırıcılık iddiaları ile yargılanıyor. Son zamanlarda aralarının bozuk olduğu öne sürülen çift sık sık kavga ettikleri de iddia edildi.

“O benim kocam”

Eski mankeninin yaşanılan olay üzerine polis memurlarına “Şikayetçi değilim o benim kocam” dediği öne sürüldü. Ebru Şallı hakkında çıkan haberlere yönelik sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptı. Şallı, iddiaları yalanlayarak, “Bu kadarı ayıp artık yapmayın lütfen. Habercilik bu kadar basite mi indi? Gerçek olmayan haberleri kopyala yapıştır! Neden kafanıza göre haber yapıyorsunuz? Neden yaptığımız nice güzel işler var onları haber yapmıyorsunuz?” dedi.

Bir yazı daha paylaşan Ebru Şallı, “Hiçbir erkek kadına, çocuğa, hayvana şiddet uygulayamaz! Böyle bir hakkı yoktur! Asla kabul edilir bir tarafı olamaz. Ben döver de severdeyi asla kabul etmem! Babamdan bunu gördüm bende erkek çocuklarıma bunu öğrettim! Basında maalesef çıkan haberin aslı olmamakla birlikte bide döver de sever de eklenmiş ağzımdan ne kadar ayıp bir başlık! Bunu asla kabul etmem” diyerek her şeyin uydurma olduğunu söyledi.

Başa dön tuşu