Magazin

Finale giden Yasak Elma’da süpriz ayrılık! Yıldız isim veda ediyor

Fox TV ekranlarının uzun soluklu dizilerinden olan Yasak Elma son sezonu il ekranlara geliyor. Konusu ve karakterleri ile büyük ilgi gören fenomen dizide süpriz bir ayrılık yaşandı. Hayran kitlesi büyük olan dizinin yıldız oyuncusu veda ediyor. Detaylar haberimizin devamında…

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Şebnem Dönmez yer alıyor. 4 sezondur ilgi ile izlenen Yasak Elma, bu sene final yaparak ekranlara veda edecek. Birçok ünlü ismin gelip geçtiği dizide her bölüm ayrı merak uyandırıyor.

Yıldız bir düşmanından daha kurtuluyor

Kendine has karakterleri ve konusu ile en çok izlenen diziler arasında yer Yasak Elma’da süpriz bir ayrılık yaşanacak. Yıldız karakterinin eski eşi Doğan’ın avukatı Hilal’e hayat veren Ece Özdikici diziden ayrılıyor. Yıldız’ın baş düşmanlarından Hilal sevgilisi Doğan tarafından terk ediliyor. Uzun zamandır ekranlardaki yerini alan Yasak Elma birçok oyuncunun dahil olması ile resmen yıldızlar geçidi oldu. Başaralı oyuncuların gelip geçtiği dizi bu sezon final yapacak. Final bölümünün merakla beklendiği Yasak Elma’da işler daha da karışıyor. Yıldız ve Ender’in neler yapacağı bu işlerin sonunda ne hale gelecekleri ise merak konusu oldu. Her bir karakterin ayrı entrikalar çevirdiği fenomen dizinin Hilal’i de veda eden isimlerden oluyor.

Başa dön tuşu