Gündem

Fruugo.com güvenilir mi? Nasıl bir site Fruugo Hangi ülkenin?

Günümüzde internet ortamı üzerinde binlerce online alışveriş bulunmakta iken oturduğu yerden istediği ürünün ayağına kadar gelmesini isteyen vatandaş online alışveriş siteleri ile alakalı araştırma yapıyor. Öyle ki bu sitelerin arasında son zamanların revaçta aramasının yapıldı Fruugo.com karşımıza çıkarken, gerek kullanıcı yorumları gerekse de forumlar da Fruugo.com güvenilir mi sorusu çok soruluyor.

Alman Menşei bir alışveriş sitesi olan Fruugo.com hakkında olumlu olumsuz çok yorum yapılmakta ve yaptığımız araştırma detaylarında da 1.28 ortalama ile güven vermeyen siteler arasında müşteri memnuniyetsizliğinin hakim olduğunu gördük.

Çevrimiçi mağazalar arasında zincir mağazaların bulunduğu sisteme, anne, bebek ürünleri dahil aradığınız çoğu  şeye ulaşabileceğiniz Fruugo.com da indirim oranının fazla olması ve normal fiyatların yarısı gibi bir ücretle karşımıza çıkması herkesi şüphelendirirken, müşteri hizmetlerine de ulaşılamadığı konusunda bilgiler mevcut.

Binlerce olumsuz müşteri yorumu alması, müşteri hizmetlerinin ulaşılamamazlığı ve şüpheli indirimleri ile birlikte sahte mühürler ile oluşturulmuş WEB sitesi detayları ile birlikte Fruugo.com sitesi herkesi şaşırtıyor.

Tabii ki Fruugo.com güvenilir mi sorusunun yanıtı olarak bu araştırmamız yeterli değil. Kimi yorumlarda da müşteri güven verdiğini söylerken, ürünlerinin istedikleri zamanda ellerine ulaştıklarını da belirtiyor.

Özellikle de İngiltere’de yapılan alışverişlerin güvenilirliği ispat edilmişken ülkemize yönelik herhangi bir olumlu yoruma ulaşamadığımız Fruugo.com alışveriş konusunda bilgileri yapılan alışveriş detay ve yor8mları ile sizlere sunmaya devam edeceğiz

Başa dön tuşu