Magazin

Gecenin Ucunda ne zaman bitecek? kaçıncı bölümde? Final yapacak mı?

Bu hafta 2. bölümü ile ekranlarda olan Gecenin Ucunda dizisi reytinglerde çok üst sıralarda olamaması ile birlikte Gecenin Ucunda dizisi ne zaman bitecek? Gecenin Ucunda dizisi final yapacak mı sorusu izleyici tarafında soruluyor.

Bir dizinin başlaması kanalı ve yapımcıları ilgilendirdiği kadar izleyiciyi de ilgilendiriyor. Tam izlemeye başladığı gününe alıştığı dizisi final kararı alması adeta boşlukta bırakırken, temkinli davranmak adına dizinin reytingini takip ediyor ve dizinin devam edip etmeyeceğini soruyor. İşte Gecenin Ucunda dizisi de bu örneklerden biri.

Çok büyük reklamlarla tanıtımı yapılan Gecenin Ucunda dizisi büyük beklentilerle başlaması ancak beklenileni vermemesi izleyiciyi tedirgin etmekte. İşte bu sebeptendir ki Gecenin Ucunda dizisi ne zaman bitecek sorusu sorulmaya başlandı. Peki Gecenin Ucunda  final yapacak mı?

Gecenin Ucunda dizisinin izlenme oranlarına göre kaç bölüm devam edeceği de ortaya yavaş yavaş çıkmaya başladı.

Gecenin Ucunda ne zaman final yapacak?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Gecenin Ucunda dizisi reytinglerde üst sırlarda yer alamayarak Çarşamba akşamlarının kazananı olamadı. Zorlu reyting akşamlarından biri olan Çarşamba akşamları özellikle de Kuruluş Osman’ın gölgesinde kalan Gecenin Ucunda dizisi, beklentinin çok altında seyrine devam ediyor. Gecenin Ucunda dizisi ile alakalı izleyicinin sorduğu Gecenin Ucunda ne zaman final yapacak? sorusunun yanıtı ile alakalı bir net yanıt henüz yok.

Gecenin Ucunda ne zaman bitecek?

Gecenin Ucunda dizisi özellikle de Kuruluş Osman dizisinin başlaması ile birlikte düşen bir eğri de kalması takipçisini üzmeye devam ederken, iddialara göre Star TV yönetimi dizi ile alakalı ilk sözleşme zamanı olan 8 bölümlük ortalama reyting sonucunu bekliyor. Gecenin Ucunda  dizisi eğer ki beklenileni vermemeye devam ederse çok kısa süre içerisinde final yapacak.

Sözleşme bekleniyor

Gecenin Ucunda dizisi ile alakalı olarak 8 bölümlük sözleşme sonucu beklenirken, dizinin reytinglerde toparlanma sağlayamayacağı belirtiliyor.

Ya erken final?

Gecenin Ucunda  dizisi sözleşme sonrasında ani erken final kararı yapabileceği konuşulurken, Neslihan Atagül’ün de ilk başaramadığı dizisi olacağı konusu izleyiciyi etkiliyor.

 

Başa dön tuşu