Magazin

Geçtiğimiz sezon fırtınalar estirmişti! O tarih belirlendi Aldatmak’a yenik düştü! Sonu beklemeden final yapacak

Mahkum dizisi final yapacak mı? Mahkum ne zaman final yapacak? Mahkum neden final yapacak? Fox TV’nin en çok güvendiği yapımı Mahkum dizisi final yapacak. Barış Yesari ve Fırat Bulut arasındaki hikayenin artık sıkıcı olduğu gözler önüne serilirken, Yesari’nin yer altından çıkmaması ve hikayenin değişmesi ile birlikte geçtiğimiz sezondan gelen çok az oyuncunun olması dizinin reytinglerinin düşmesi için yeterli görüldü. FOX TV’nin Mahkum dizisi oyuncularının hatırına bakmayacağı ve düşen reytingleri affetmeyeceği bu sezon sonunu beklemeden final yapacağı söyleniyor.

Geçtiğimiz sezonda kalan Fırat’ın arkadaşlarından geriye bir tek Hacı’nın kalması diziyi 2 3 bölüm idare ettirirken, geriye Hacı’nın da diziden ayrılacak olmasının duyulması ile birlikte reytingler iyice çöken Mahkum dizisi ne yaptıysa da artık kendini toparlayamıyor. Mahkum dizisi çok kısa süre içerisinde final yapacak. Geçtiğimiz günlerde Mahkum dizisi final için Yapımcılar öyle bir şey yok dese de düşük reytinglere acımayan FOX TV sessiz kalması aslında finali onaylamıştı.

Çünkü dizilerin finali konusunda söz konusu olan mercii kanaldır.

Oysa ki bin bir emek ve çalışma ile merhaba diyen yapımların rüyadan uyanmak gibi olan final kararları bu kadar emek boşa mı gitti dedirtirken, Mahkum dizisi için de aynı şey söyleniyor ve izleyicinin yeni oyunculara ve Mahkum yeni konusuna bir türlü alışamadığı da aşikar ortada.

FOX TV 2. sezon dizisinin fişini çekti

Geçtiğimiz haftalar da sözleşme sonunu bile beklemeden Kusursuz Kiracı dizisine final yaptıran FOX TV, Mahkum dizisi içinde aynı şeyi düşünüyor.

Geçtiğimiz sezon Perşembe akşamlarına adını altın harflerle kazıyan Mahkum dizisi 2. sezonda bekleneni veremeyince final dedikoduları ortalığa atıldı.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz atasözü yine doğru çıkarken Mayıs Haziran finali beklenmeden Şubat ayı gibi final yapması bekleniyor.

Başa dön tuşu