Magazin

Gönül Dağı 72. bölüm Ciritçi Abdullah o ismi şamar oğlan yapacak Veysel ise herkesi hüzne boğacak

Gönül Dağı dizisi bu akşam 72. bölümü izleyenleri adeta büyüleyecek. Ancak dizide dede ile torun arasında yaşanacaklar yok artık dedirtecek. Gönül Dağı 72. bölümünde Osmanlı şamarı dededen toruna geçecek ortalık yıkılacak. dedirten sahne sosyal medyada çok konuşulacak

Anadolu’nun belki de ekranlara yansıtılmış en saf en iyi niyetli dizisi Gönül Dağı dizisi izlenme rekorlarıyla her haftayı tamamlarken Gönül Dağı 72. bölümde olanlar olacak.

Köprü Yapım imzasıyla bizlerle birlikte olan Gönül Dağı dizisi TRT’nin en sevilen yapımı olurken Gönül Dağı 72. bölümde karşımıza dede ve torun dayanışması çıkacak.

Gönül Dağı dizisinde Ciritçi Abdullah karakteri ile karşımıza çıkan 64 yaşındaki oyuncu Yavuz Sepetçi Gönül Dağı 72. bölümüne damgasını vuracak.

Gönül Dağı Ciritçi Abdullah ve Ramazan’ın duygu dolu sahneleri sonrasında Gönül Dağı Abdullah ile torunu Veysel’in duygusal hikayesi bölüme damgasını vuracak.

Torunu Veysel için mücadelenin en kralı yapacak olan Ciritçi Abdullah Gönül Dağı 72. bölümünde çok yorulacak ve tüm yorgunluğunu torunu Veysel den çıkaracak.  Veysel’in katil olduğunu iddia eden şahsa öyle bir dalacak ki…

Gönül Dağı Veysel iyice köşeye sıkışırken, mapus damlarında iyice kahrolacak. Gönül Dağı 72. bölümüne damgasını vuracak ismin Veysel olduğu bilinirken ve Gönül Dağı 72. bölüm fragmanında karşımıza çıkarken, Hapishanede geçirdiği zorluklar da an be an yansıtılacak. Veysel’in evinde bulunacak olan bıçak ise suç delili olarak edilecek ve sonrasında da üzen haber ile Veysel zindana atılacak. izleyici gözyaşlarına boğulacak.

Berk Atan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk’ün başrollerinde oynadığı Gönül Dağı dizisi bu akşam TRT1 ekranlarında 72. bölümü ile yine herkesi ağlatacak

 

Başa dön tuşu