Magazin

Gönül Dağı Meryem için ‘ Gözü açıldı gönlü de’ yorumlarına yapımcı diziden kovarak yanıt verdi

Gönül Dağı 72. bölümü bu akşam TRT1 ekranlarındaki yerini alacak iken o kadar yaşanan hengameye rağmen Gönül Dağı dizisi yüksek reytingleri ile ben buradayım demeye devam ediyor. Ancak dizi de öyle bir isim var ki… Gönül Dağı Meryem’in diziden çıktığı konuşuluyor.

Her hafta Cumartesi akşamı olduğu gibi bu hafta da Gönül Dağı dizisi 72. bölümü ile ekranlarda izlenme furyası koparacağa benziyor. Gözlerinin geçtiğimiz sezon da görmeyen Gönül Dağı Meryem, gözlerinin açılması sonrasında kötü günlerinde yanında olan nişanlısını beğenmemeye başlamıştı. Öyle ki Gönül Dağı Meryem karakteri yani Sevilay Gültekin Gönül Dağı’ndan çıksın yorumları da nişanlısı Rıfat’ın yanında olanlarca söylenmekteydi.

Her daim izleyicilerine önem veren Gönül Dağı dizisi kararını aldı ve Gönül Dağı Meryem’i yaka paça diziden çıkarma kararı aldı deniliyor.

Gönül Dağı Rıfat’ı Hüseyin Sevimli çok sevilmekte. Öyle ki Meryem yanına yakışmıyor diyen izleyici sayısı yüz binlerle ifade ediliyor. İşte Gönül Dağı Meryem’in Rıfat’ı beğenmemeye başlaması sonrasında ‘Gözü açıldı gönlü de açıldı’ yorumları yapılan Gönül Dağı Meryem’i Sevilay Gültekin diziden ayrılacak.

Gönül Dağı ekibi Gönül Dağı Meryem2in fişini çekmek için bir son aradığı iddia edilirken,  Sevilay Gültekin’in gerçek hayatta kör olup olmadığı da soruluyor. Ancak başarılı oyuncu Sevilay Gültekin Gönül Dağı dizisindeki Meryem karakterini en iyi şekilde oynamış ve gerçek ile karıştırılan gözleri görmüyor yorumlarına maruz kalmıştı. Gerçekte gözleri sağlam olan Gönül Dağı Meryem’i için hazırlanacak olan son akabinde diziden ayrılacak.

Geçtiğimiz Nisan ayında Gönü Dağı Meryem’in bir süreliğine diziden ayrılması sonrasında Sevilay Gültekin gitti yorumları yapılmıştı Sonrasında ise oyuncu diziye geri dönmüştü. Bu sefer ki gidişinin tam olacağı iddialarının dolaştığı Gönül Dağı yeni bölümlerinde neler olacak hep birlikte göreceğiz.

 

Başa dön tuşu