Magazin

Gönül Dağı’nın sevilmeyen karakteri Meryem fırtınalar estiriyor! Açıldıkça açıldı görenlerin gözü kaldı

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı izleyenleri ekranlara kitlemeye devam ediyor. Meryem karakterine hayat veren Sevilay Gültekin’in sosyal medyada paylaştığı mini elbiseli pozu herkesin ağzını açık bıraktı. Dizide sevilmeyen bir karaktere hayat veren genç oyuncu, gerçek hayatta kendine hayran bırakıyor. Detaylar haberimizin devamında…

Konusu ve oyuncuları ile büyük ilgi gören Gönül Dağı’nın Meryem’i Sevilay Gültekin pozları ile yaktı geçti. Canlandırdığı karakter ile adını duyuran genç oyuncu dizide pek sevilmeyen bir karakteri canlandırıyor. Meryem’in Rıfat’a yaptıkları ile tepki çekiyor.

“Sen neymişsin köylü kızı”

Berk Atan, Melis Sevinç, Nazlı Pınar Kaya, Cihat Süvarioğlu ve Nazlı Pınar Kaya’nın yer aldığı Gönül Dağı ilk bölümünden itibaren oldukça seviliyor. TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer yapım konusu ile Anadolu’nun insanlarını anlatıyor. Herkesin samimi ve içten bulduğu dizide yer alan Sevilay Gültekin hem karakteri hem de sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekiyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Sevilay Gültekin cesur paylaşımları gündem oldu. Hesabından mini elbiseli pozlarını yayınlayan Genç oyuncu ” Gönül Dağı’nın Meryem’ine bak sen” dedirtti. Gültekin’in iddialı pozuna takipçileri ise “‘Sen neymişsin köylü kızı”, ”Rus kadınlarına benziyorsunuz”, ”Bu halini görünce bir tuhaf oldum” gibi yorumlar yaptı. Dizide sevdiğine ihanet etmiş bir kıza hayat veren Sevilay Gültekin, pek de sevilmeyen bir karakteri oynuyor. Televizyon dünyasında ilk deneyimi olan Gültekin genç yaşına rağmen iyi bir başarı elde etti.

İşte o poz…

Başa dön tuşu