9dafeb9b-4f26-47f6-bc23-266a789d06e1

Kiralık Motor

Abone Ol
Daha Fazla

Motosiklet; Nereye Değil, Hangi Yöne Gitmek İstediğini Bilenlerin Tercihi

Motosikleti bir ulaşım aracı olarak görenler yanılıyorlar. Motosiklet bir ulaşım aracı değil, özgürlük aracıdır. Motosiklet tutkunları bunu çok iyi bilirler. Bir kere sevildikten sonra, başkasını sevmenin imkânsız olduğu bir sevgili gibidir motosiklet. Bir kere eller gidonun üzerinde dolaşmaya görsün, motosiklet artık kana karışmıştır. Motosiklet sizi özgür olmaya çağırır, hıza çağırır, rüzgârı hissetmeye çağırır. Sanılanın aksine motosikletler canlıdırlar ve onlarda özgür olmak isterler. Ancak gerçekten özgür olabilmek için yüreği onunla atacak, her hareketini paylaşacak, tek vücut olarak yolları yutacakları birine ihtiyaç duyar. Bir motosiklet ancak bu şekilde bu özgür olabilir. Hayatını ancak böyle yaşayabilir. Ve sizi de bu hayata çağırır. Sizi gerçek hayata çağırır.

Kalbin Çalışma Anı; Kontağın Döndüğü An

Birçok motosiklet tutkunu, motosikletin üzerine ilk defa çıkıp kontağı çevirdiği ana kadar aslında yaşamamış olduğunu itiraf eder. Öyle bir şeydir motosiklet. Otomobil gibi sizi bir yere taşıyan araç değildir, beraber bir yere gittiğiniz bir yoldaştır. Başka hangi araç vücudunuzun her hareketine tepki verir, sahip olduğu gücü vücudunuzun her zerresiyle hissetmenizi sağlar? Kilometreleri uçarcasına yutarken çevredeki doğanın, denizin, şehrin kokusunu içine çekmenize izin verir? Hayır, hayır, motosiklet bir özgürlük aracı da değildir. Özgürlüktür. Çekip gitmenin bahanesidir motosiklet.

Tabii motosikletleri sevmek için tek sebep sunduğu özgürlük imkânı değildir;

  • Motosikletler ucuzdur, az yakar.
  • Motosikletler hızlı olmasa bile, diğer araçlardan daha hızlı kalkarlar.
  • Motosiklet tutkunları dünyanın her köşesinde çok aktif ve yardımsever topluluklardır.
  • Park sorunu yaşamazsınız.
  • Trafiğe takılma ihtimaliniz çok daha azdır.

Kiralamak, Satın Almak Kadar İyi

Tüm bu sebeplerden dolayı her yıl birçok kişi kiralık motosiklet bulmak için motor kiralama şirketlerine başvurmaktadır. Ancak birçok şirket ellerindeki motosikletlere düzgün bakmadığı için, filolarını yenilemedikleri için, motosiklet kiralamak isteyen motosiklet tutkunları bu özgürlük hissini gönül rahatlığıyla yaşayamamaktadırlar.Turuncu motor bu konuda piyasadaki bütün rakiplerinin önüne geçiyor ve racer, enduro, cruiser, racing, Street, commuter, scooter türünde birçok motosikletten oluşan kataloğu ile dikkat çekiyor. www.turuncumotor.com sitesinden tüm motor çeşitlerini görebilirsiniz. Sürekli bakımları yapılan motosikletleriyle piyasadaki en uygun motosiklet kiralama hizmeti sunan Turuncu motorun bir diğer artısı, belki de en büyük artısı hem İstanbul’da hem de Antalya’da şubelerinin olması. Böylece, bu iki şehir arasında, ülkemizin en güzel bölgelerini, Akdeniz ve Ege sahilini dolaşarak gidip gelebilir, motosikleti almış olduğunuz bayiye bırakma derdini düşünmeden, kıvrak sahil yollarında motor sesiyle beraber genzinizi dolduran deniz kokusuyla yolculuk yapabilirsiniz. Özgürlüğün daha güzel bir

Bu Yazıya Tepki Ver

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Son Bir Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam
Reklam