Magazin

Her yıl ölüm haberi gelen Çaycı Hüseyin ekranlara geri dönüyor! Alpaslan Özmol fenomen dizide rol alacak

Çocuklar Duymasın’ın Çaycu Hüseyin’i Alpaslan Özmol uzun zaman sonra yeni bir dizi ile ekranlara dönüyor. Ünlü oyuncu her yıl ölüm haberleri ile gündem oluyor. Sık sık sosyal medyada öldüğüne dair haberler çıkıyordu. ATV’nin fenomen dizisinde yer alacak. Detaylar haberimizin devamında…

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisine Alpaslan Özmol da dahil oldu. Sempatik tavırları ve ‘Çaylarrr’ repliği ile tanınan Özmol, uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu. Yeni karakteri ile oldukça ilgi görecek gibi.

Çaycı Hüseyin geri dönüyor

Çaycı Hüseyin olarak akıllara kazınan ve hala öyle anılmaya devam eden ünlü oyuncunun yeni adresi belli oldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi Kurtuluş Osman dizine Alpaslan Özmol, Gürbüz Alp karakterini canlandıracak.

Alparslan Özmol kimdir?

Alpaslan Özmol, 27 Şubat 1976 tarihinde Almanya’nın Hamburg şehrinde dünyaya gelmiştir. Ortaokulda yaşadığı zorluklardan dolayı okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Turizm sektöründe belirli bir süre çalıştıktan sonra çevresi sayesinde 1993 yılında Bursa Devlet Tiyatrosuna katılmıştır. 11 adet oyunda rol almıştır. 1999 yılında yayımlanmaya başlayan Ayrılsakta Beraberiz dizisi ile televizyon dizi hayatına başlamıştır. Alpaslan Özmol, bugüne kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Alpaslan Özmol, özellikle Çocuklar Duymasın isimli dizide uzun yıllar boyunca canlandırdığı Çaycı Hüseyin karakteri ile ün kazanmıştır. “Çaylarrrrrrr” repliği hafızalara kazınan. Alpaslan Özmol hiç evlenmemiştir.

Başa dön tuşu