Magazin

Kendini tatmin ettiği sahneler çok konulmuştu! Hafsanur Sancaktutan’ın sütyensiz derin dekoltesi ağızları açık bıraktı

Disney Plus’ın ses getiren dizilerinden olan Dünyayla Benim Aramda dizisinin başarılı oyuncularından Hafsanur Sancaktutan, cesur sahnelerinden sonra şimdi de iddialı pozları  ile gündem oldu. Genç oyuncu sosyal medya hesabından sütyensiz halini paylaştı ortalık yıkıldı. Detaylar haberimizin devamında…

Dünyayla Benim Aramda, Hülya Gezer tarafından Disney+ için oluşturulan ve 14 Eylül 2022 tarihinden itibaren yayımlanmaya başlayan dram ve romantik türdeki Türk internet dizisidir. Yayınlandığı günden itibaren cesur sahneleri ile gündem olmuştu. Sinem karakterinin patronuna aşık olup onu düşünerek kendini tatmin ettiği sahne ağızları açık bırakmıştı. Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Demet Özdemir’in de Buğra Gülsoy ile sevişme sahneleri çok konuşulmuştu.

Göğüslerinin ortasını paylaştı ortalık alev aldı

Son Yaz dizisi ile adını duyuran ve büyük ilgi gören güzel oyuncu paylaşımları ile de dikkat çekiyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Hafsanur Sancaktutan sütyensiz derin göğüs içi dekoltesi ile herkesi şoke etti. Son zamanların parlayan yıldızlarından olan Sancaktutan, cesur ve iddialı paylaşımları ile sık sık adından söz ettiriyor.

1 Milyon takipçisi olan Hafsanur Sancaktutan’ın takipçileri yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Ünlü oyuncunun hayranları “Gözlerimi alamadım”, “E hiç giymeseydin” gibi yorumlarda bulundu. 22 yaşında olmasına rağmen elde ettiği başarılar ile kariyerinde emin adımlarla ilerleyen bir isim oldu.

Başa dön tuşu