Magazin

Kısmetse Olur’un Cansel’i iyice yoldan çıktı! Bu kez yatakta paylaştı

Bir zamanların herkes tarafından izlenen programı Kısmetse Olur’un gelin adaylarından Cansel Çördük son dönemlerde yaptığı paylaşımlar ile ağızları açık bırakıyor. Birbirinden cesur pozlarını paylaşan fenomen gelin adayı her defasında daha ileri gidiyor. Detaylar haberimizin devamında…

Kendini tamamen değiştiren fenomen isim cesurun da ötesinde paylaşımlar yapıyor. Kıyafetleri ile verdiği pozlar şaşkına çeviriyor. Kısmetse Olur programındaki tarzı ve konuşmalarından eser yok şimdi. Eski gelin adayı değişimi ile hayrete düşürüyor. Görenler ne hale geldin diyor.

Eski gelin adayı yatak pozu ile çoşturdu

Cansel Çördük bu kez de yatak odasından bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan gelin adayı takipçilerinin aklını başından almaya devam ediyor. Yatak pozu ve seksi duruşu ile bir bakan bir daha bakıyor. Çördük’ün zaman içerisindeki bu değişimi bazı takipçileri tarafından sevilse de bazıları yadırgıyor. Her anlamda tamamen başka birine dönüşen gelin adayı her paylaşımında daha da şaşırtıyor. Cansel Çördük paylaşımını  “Good girl gone bad” yani iyi kız kötüye gitti notu ile paylaştı. Yatakta verdiği seksi pozuna ise binlerce beğeni ve yorum geldi. Türk takipçileri Çördük’ün bu halini pek kabullenmiş gibi değil. “ne hale geldin”, “Neden böyle şeyler yapıyorsun” gibi yorumlarda bulundu.

Başa dön tuşu