Magazin

Kızını kaçırıp şiddet uyguladığı iddia edilmişti! Olayın gerçek yüzü sorulunca Uğur Akkuş bakın ne yaptı

Ünlü iş insanı Uğur Akkuş geçtiğimiz günlerde kızını kaçırıp şiddet uyguladığı iddiaları ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Bir süre önce de Ebru Şallı’ya araç içerisinde şiddet uyguladığı öne sürülmüştü. Bunun üzerine Şallı ile birlikte görüntülenen Akkuş magazin muhabirlerinin soruları üzerine verdiği tepki olay oldu. Detaylar haberimizin devamında…

Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin sosyal medya üzerinden, “Destek rica ediyorum, kızım kaçırıldı. Şiddet görüyor, beni arıyor. Bulamıyoruz. Lütfen kızıma bir şey olmasın. Kendi ayağına sıkma bırak çocuğumu, kaçamazsın. Tutuklanacaksın yapma. Sabaha kadar buradayım. Çıkmazsa sabah Müge Anlı’nın kapısındayım”  şeklinde paylaşımlar yaparak kızının babası tarafından kaçırıldığını öne sürmüştü.

Uğur Akkuş sorulardan kaçtı

Hakkında çıkan iddialara iş insanı Uğur Akkuş, “Hakkımda yine asılsız bir takım İftiralar atılmış; kendi çocuklarımı kaçırdım diye. Bakmakla korumak, kollamak ilgi ve sevgi göstermekle sorumlu olduğum kendi çocuklarım, ara tatilde mahkeme kararı ile usulüyle pedagog eşliğinde aldırıp tatile çıkardım bütün karalama asılsız iftiralara artık inanmayın lütfen!” şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

“Uğur, beni de Ebru’yu da öldürecek”

Eşi Ebru Şallı ile görüntülenen Uğur Akkuş’a  “Olaylı gece ile ilgili neler söylemek istersiniz? Çocuğunuzu zorla aldığınız söyleniyor. Gonca Hanım’ın ‘Uğur, beni de Ebru’yu da öldürecek.’ açıklaması var. Konuşmayacak mısınız?” soruları soruldu. Akkuş ise herhangi bir cevap vermeden hızlı bir şekilde Ebru Şallı ile mekana giriş yaptı.

Başa dön tuşu