Magazin

Kuş Uçuşu dizisinden kötü haber! 2. ve 3. sezonu bekleniyordu fakat…

Dijital platform olan Netflix’de yayınlanan ilk sezonu ile büyük ilgi gören Kuş Uçuşu dizisinden hayranlarını üzen bir haber geldi. 2. sezon çekimleri başlayan hatta 3. sezonun da olacağı duyurulan dizi ara verdi. Detaylar haberimizin devamında…

Başrollerinde Miray Daner, Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin ikinci sezonunun çekimlerine ara verilmesi herkes şaşırttı. Dizinin hayranları sabırsızlıkla beklerken Kuş Uçuşu bir hafta ara verme kararı aldı.

1 hafta ara verildi

Konusu ve oyuncuları ile büyük ilgi gören Kuş Uçuşu 2. sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı ise merak ediliyor. Dizinin kadrosuna Bergen filminde Bergen’in annesini canlandıran Yıldız Saran da dahil olmuştu. Heyecanla beklenen yeni bölümlerin çekimine bir hafta ara verilmesi dizinin hayranlarını oldukça üzdü.

Konusu

Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilmek için her türlü yolu dener.

Başa dön tuşu