Magazin

MasterChef’te elenen isim belli oldu! Fenomen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef tüm hızıyla devam ediyor. Sonlara doğru eleme heyecanın iyice arttığı yarışmada veda eden isim belli oldu.  Görkem, Yağız, Burak Revanbahş, Tolga, Büşra ve Barış eleme turuna kalan isimler oldu. Aralarından biri en başarısız yemeği yaparak hayallerine veda etti. Detaylar haberimizin devamında…

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüriliğinde gerçekleşen MasterChef geçtiğimiz akşam yayınlanan yeni bölümde eleme heyecanı yaşandı.  Görkem, Yağız, Burak Revanbahş, Tolga, Büşra ve Barış iki turda gerçekleşen oyunlarda kendilerini göstermeye çalıştı.

Göşyaşlarına hakim olamadı

İki aşamalı olan eleme turunda şefler yarışmacılardan yapabilecekleri en yaratıcı yemeği yapmalarını istedi. Verilen süre içerisinde herkes kendine özgü bir yemek pişirdi. İlk turun sonunda Büşra, Yağız ve Tolga yemekleri ile kendilerini kurtardılar.

İlk turda potadan çıkamayan Görkem, Burak Revanbahş ve Barış ikinci tura kalarak yarışmadan elenmemek için büyük bir mücadele verdi. Yarışmacılar Danilo Zanna’nın Terbiyeli Şehriye yemeğini yaptı. İkinci turda en şefin yemeğini en iyi yapan Görkem oldu. En başarısız olanı ise Revanbahş oldu. Başarılı yarışmacı MasterChef hayallerine veda etti. Revanbahş gözyaşları içinde, “Yemek yaparken çok sorun yaşadım. Son 5 dakika kala her şeyi bırakarak pes ettim. Buraya çıkınca ağlamamak için söz vermiştim. Bana güvenip inandığınız için teşekkür ederim. Kalbinizi kırdıysam özür dilerim” diyerek ayrıldı.

Başa dön tuşu