Magazin

Meğer Yalı Çapkını gerçekmiş! Gülseren Budayıcıoğlu açıkladı bakın o kişi kimmiş…

İlk bölümlerinden itibaren reyting rekorları kıran Yalı Çapkını‘n hikayesi gerçek çıktı. Gülseren Buadyıcıoğlu’nun kaleminden çıkan bu gerçek öykü izleyiciyi ekranlara kitliyor. Karakterleri ve oyuncuları ile büyük beğeni toplayan dizinin yaşanmış bir öyküden alınması ise ayrı bir merak uyandırıyor. Budayıcıoğlu, bizzat kendi açıkladı. Detaylar haberimizin devamında…

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrollerinde olduğu Yalı Çapkını dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri oldukça ilgi görüyor. Sahneleri ve konusu ile dikkat çeken başarılı yapımın gerçek bir hikaye üzerinden yazılıyor olması ise ayrıca bir merak uyandırıyor. Peki bu hikayenin karakterleri gerçekte kim?

“Gerçek bir hikaye”

Dizinin oyuncu kadrosunda usta isimler yer alıyor. Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Gözde Kansu, Emre Altuğ, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Ersin Arıcı gibi başarılı isimler yer alıyor. Yalı Çapkını Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir kitabından değil bir hikayesi üzerinden uyarlanmıştır. Gerçek ve birebir yaşanmış olan hikaye televizyon dünyası için uyarlandı. Konu olarak aynı olan dizi ise izlenme rekorları kırıyor.

Bu hikayenin kahramanlarının kim olduğu ise merak ediliyor. Gülseren Budayıcıoğlu dizi hakkında, ”Tabi ki gerçek bir hikayeden alındı. Her karakterin ayrı bir hüznü ve sıkıntısı var. Bakalım siz hangi karakterlerle empati yapacaksınız. Ben en çok Seyran ile ablası Suna’yı kendime yakın görüyorum. Benim de kardeşimle ilişkim böyle yakındı. Halanın, evdeki anne Esme’nin, Suna’nın kaderi başka.” diyerek açıklama yaptı.

Dizide işlenen karakterlerin kim oldukları ise yasal olarak ve etik değerler açısından paylaşılmıyor.

Başa dön tuşu