Magazin

Merve Boluğur artık dayanamadı isyan etti! Herkesi mahkemeye verecek

Ünlü oyuncu Merve Boluğur hakkında çıkan haberlere ve yapılan yorumlara artık dayamadı. Sosyal medya üzerinden isyan eden Bouğur,  “Klavye delikanlılarını bundan sonra mahkemeye vereceğim bilginize” diyerek herkesi tehdit etti. Detaylar haberimizin devamında…

Geçtiğimiz Ekim ayında DJ Mert Aydın ile dünya evine giren Merve Boluğur daha evleneli 40 gün olmuştu ki boşanma haberleri ile magazin dünyasına bomba gibi düştü. Güzel oyuncu boşanacağını, “Olmadı teşekkürler… Hayat bu… Mert’e de mutluluklar, güzel günlerimiz için teşekkürler…” sözleri ile duyurmuştu.

“Senelerdir bu insanlar üstüme geliyor, yettiniz…”

Hakkında çıkan akıl sağlığı yerinde değil gib haberler ve yapılan yorumlar Merve Boluğur’u çilden çıkardı. Boluğur sosyal medya hesabı üzerinden, “Sosyal medyada hakkımda yapılan akıl sağlığı yorumlarıyla taciz, kadına şiddet, kendi mutsuzluğunu kusan klavye delikanlılarını bundan sonra mahkemeye vereceğim bilginize… Keza eski eş muhabbeti yapan büyün köşe yazarı magazincileri de… Senelerdir bu insanlar üstüme geliyor, yettiniz… Ahlakınızla iş yapın” şeklinde paylaşım yaparak artık mahkemeye vereceğini söyledi.

Başa dön tuşu