Magazin

Müge Anlı’nın bile ağzı açık kaldı! 40 yıllık eşini 10 yıldır aldatıyormuş sevgilisiyle birlikte olabilmek için…

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yaşanan olay herkesin ağzını açık bıraktı. Büyük ilgi ile izlenen programda birçok kayıp vakası, cinayet ve gizli saklı kalan her şey ortaya çıktı. 40 yıllık eşinin evden kaçması üzerine Müge Anlı’ya başvuran Ahmet Bey eşinin açıklamaları ile yıkıldı. Detaylar haberimizin devamında…

Uzun yıllardır hafta içi her gün izleyici ile buluşan Müge Anlı’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Ahmet Beyin eşi Gülşen Düzyol 40 yıldır beraber olduğu eşini bırakarak 10 yıldır yasak aşk yaşadığı Hüseyin’e kaçtı. Düzyol daha sonra canlı yayına bağlanarak söyledikleri ile Müge Anlı’nın bile ağzını açık bıraktı.

10 yıldır yasak aşk yaşıyor

Ahmet Bey Müge Anlı’ya gelerek eşinin kendisini terk ettiğini ve kayıp olduğunu söyleyerek yardım istedi. Afyonkarahisar’da ortaya çıkan Gülşen Düzyol eşini 10 yıldır aldattığını itiraf etti. Canlı yayına bağlanmak istemeyen kadın Ahmet Beye de programa katıldığı için kızdı. Gülşen Düzyol, “Ben eve dönmek istemiyorum. Şiddet gördüm evi terk ettim. Konuşmak istemiyorum. Yeni bir yola girdim. Geri dönüşüm yok. Hüseyin Bey’in yanındayım. 10 yıldır birlikteyiz” diyerek bütün stüdyoyu şoke etti. Ahmet Düzyol ise inanmak istemedi ve “Yalan söylüyorsun” dedi.

10 yıldır ilişki yaşadığını söyleyen Gülşen Düzyol, kaçtığı adamın eşinin hasta olduğu ve yıllardır ölmesini beklediklerini söyledi. Hasta olan kadın vefat edince Gülşen ve Hüseyin beraber kaçtı. Gülşen, “Hüseyin bizim köylümüz. Hüseyin’in eşi senelerdir hastaydı, ölmesini bekledik. Ben boşanmak istiyorum” diyerek orda kalmak istediğini belirtti.

Gülşen Düzyol’un şiddet açıklamasını yalanlayan Ahmet Düzyol ise eşi Gülşen’in altınları da alıp gittiğini öne sürerek, “Dönmeyeceksen altınlarımı ver. Altınlarımı getirsin. Sonra boşanalım. Ben artık onu istemiyorum” şeklinde konuştu. Duyduklarına inanamayan Müge Anlı ise “Havada bulut sen altınları unut. Bir an önce boşan. Benim de diyebilecek bir şeyim yok. Allah senin karşına iyi birini çıkarsın. Kimseye güvenmeyeceksin. Yazık. Güven duygumuzu zedeliyor bu olaylar” dedi.

Başa dön tuşu