Magazin

Pınar Elçi’den Aslı Enveri çılgına çevirecek sözler! “Aslı kız oğlan kız değil ki…”

Pınar Eliçe, Didem Delen ve Bilal Özcan’ın Youtube’da yaptığı programda ağızları açık bırakan bir konuşma gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız dünya evine giren Aslı Enver’in hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Bu durum üzerine magazin yorumcularından hayrete düşüren bir yorum geldi. Detaylar haberimizin devamında…

Ünlü oyuncu Aslı Enver bir süredir ilişki yaşadığı Berkin Gökbudak ile geçtiğimiz günlerde sade ve aile arasında bir nikah ile dünya evine girmişti. Güzel oyuncunun nikahından kısa bir süre sonra hamile olduğu ortaya çıktı. Bu durum üzerine Pınar Eliçe’den gelen yorum ise şoke etti.

“Aslı kız oğlan kız değil ki…”

Bilal Özcan Aslı Enver’in evlenmeden hamile kalmasına dair yaptığı yorumda “Evlenmeden sevişmen normal değil” dedi ve Pınar Eliçe’den bomba yorum geldi. Özcan, “Bu normal mi arkadaşlar? Nasıl normal karşılıyorsunuz? Normalleştirdiler ya! Türk örf ve adetlerinde böyle bir şey yok” şeklinde çıkıştı. Pınar Eliçe de, “Böyle şeyler olabiliyor, onlar zaten evleneceklerdi. Aslı kız oğlan kız değil ki… Niye ya sevişmesin kız değil ki… Kocaman bir kadın…”  şeklinde yorum yapınca herkesin ağzı açık kaldı. Programı izleyenler ise bu konuşmalara tepki gösterdi.

Başa dön tuşu