Magazin

RTÜK ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına seslenmişti! Seren Serengil bomba açıklamalar

Söylemezsem Olmaz programında yorumcu ve sunuculuk yapan Seren Serengil Hadise’nin Reza Zarrab ile ilişkisi olduğunu iddia ederek belgeleyeceğini açıklamıştı. Bu durum üzerine Hadise sosyal medya üzerinden RTÜK ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına seslenmiş müdahale edilmesini istemişti. Detaylar haberimizin devamında…

Elinde kanıt olduğunu söyleyen Seren Serengil Hadise’nin sosyal medya hesabından yayınladığı yazı üzerine hemen misilleme olsun diye videolu bir paylaşım yaptı. Söylemleri ile dikkat çeken Seren Serengil Hadise’nin peşini bırakacak gibi durmuyor.

“Reza haberler çıkarsa intihar ederim”

Hadise’nin paylaşımı üzerine Seren Serengil, “Beyaz gömlek, beyaz sayfa aman biz kadınlar susmayın diye bütün ahlaklı, terbiyeli, düzgün yaşayan kadınları arkanıza almaya kalkmayın. Çünkü o ahlaklı, tertemiz yaşayan kadınların temsilcisi siz olamazsınız. Hiç kimsenin size hiçbir şantaj, tehdit yaptığı yok. Çünkü yarın her şeyiniz her yerde çıkacak diye, zaten daha önce de çıktı diye panik halindesiniz. Panik halindeki hallerinizi zaten sevgilinizle mesajlarınızda dile getirmişsiniz. ‘Reza yayın yasağı aldır. Reza haberler çıkarsa intihar ederim. Avukatını gönder Reza. Teşekkür ederim yayın yasağı aldırmışsın Reza deyip.” şeklinde paylaşım yaparak herkesi şaşkına çevirdi.

Başa dön tuşu