Magazin

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ne yapacaklarını şaşırdılar! Önce boşandılar şimdi ise…

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci geçtiğimiz Eylül ayında ikinci ke yollarını ayırmışlardı. Evlilikleri kadar ayrılıkları da gündem olan ikili hatta yeni aşka bile yelken açmıştı ki, Selin Ciğerci Gökhan Çıra’nın evinde bir karesini paylaştı. Görenlerin ağzı açık kaldı. Detaylar haberimizin detayında…

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci 2019 yılında dünya  evine girmişti. 2021 yılının eylül ayında ani bir karar ile yollarını ayırma kararı alan ikili daha sonra dayanamayıp tekrar ilişki yaşamaya başlamış ve ikinci kez nikah masasına oturmuşlardı. Fakat bu evliliği devam ettiremedikleri içi anlaşmalı olarak tekrar boşandılar.

Selin Ciğerci’nin pozu olay oldu

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ayrıldıktan bir süre sonra yeniden başkaları ile aşk yaşamaya başlamışlardı. Hatta Çıra, “9 sene boyunca aldatmadım. Aldattığım gün de Selin’i arayarak seni aldattım, yarın boşanıyoruz dedim. Ben Selin’e hayatım boyunca hiç yalan söylemedim. Selin’e daha önce bir gün seni aldatırsam boşanırım demiştim zaten. Selin benden böyle bir şey beklemediği için yıkıldı. İnsanlar benim hep yapacağımı düşünüyordu ama yapmamıştım” şeklinde Ciğerciyi aldattığını da itiraf etmişti. Bu durum üzerine yeni aşklara yelken açan ikili herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Selin Ciğerci, Gökhan Çıra’nın evinin aynasında çektiği bir pozunu paylaştı. Bu poz üzerine herkes tekrar mı bir araya geldiklerini düşündü. Herkes barıştığını düşünürken Gökhan Çıra, “Hayır barışma falan yok, eşyaları aldı” diyerek son noktayı koydu.

İşte o poz…

Başa dön tuşu