Magazin

Sessiz sedasız evlenmişti! Bakın sebebi neymiş

Ünlü oyuncu Aslı Enver geçtiğimiz günlerde Berkin Gökbudak ile sessiz sedasız dünya evine girmişti. Güzel oyuncun ani ve habersiz evliliğinin nedeni ortaya çıktı. Detaylar haberimizin devamında…

İstanbullu Gelin, Kavak Yelleri, Kardeşim Benim gibi birçok başarılı yapımda yer alan Aslı Enver 12 Kasım’da Berkin Gökbudak ile aile arasında bir nikah ile dünya evine girmişti. Başarılı oyuncunun hamile olduğu ortaya çıktı.

Aslı Anver hamile

İlişkisini gözlerden uzak yaşan Aslı Enver sessizce evlenerek magazin dünyasında gündem olmuştu. Daha evliliğinin haberleri soğumamışken Enver’in hamile olduğu aktarıldı. Ünlü oyuncu henüz resmi olarak bir açıklama yapmadı. Benim Adım Farah isimli televizyon dizisi ile anlaşan Aslı Enver’in projeden ayrıldığı yerine oyuncu arandığı söylendi. Ünlü isim konuya dair henüz bir açıklama yapmadı.

Aslı Enver kimdir?

Aslı Enver, 10 Mayıs 1984’te Londra’da dünyaya geldi. Türk oyuncudur. Kıbrıs Türkü bir baba ile, eğitim için Türkiye’den Londra’ya giden bir annenin ikinci çocuğudur. 12 yaşına dek Londra’da yaşayan Aslı Enver daha sonra ailesiyle Türkiye’ye taşınmıştır. Tiyatroya ülke değişimi nedeni ile bocalama geçirdiği dönemde annesinin yönlendirmesi ile Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde başlamıştır. 2005 yılında Türkü Turan ve Hazal Kaya ile beraber Molped reklamında oynamıştır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden ve Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinin başında TRT 1’de yayınlanan bir sit-com’da iki dakikalık bir rol almış ardından Ayna adlı kısa filmde oynamıştır 2007-2011 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterine hayat vermiştir. Daha önce Hayat Bilgisi adlı dizide de rol alan Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır. Ardından D Productions’ın Kanal D 2013-2014 sezonu için hazırladığı Kayıp dizisinde Özlem Albayrak karakterine hayat vermiştir. Ardından Bana Artık Hicran De dizisinde başrol oynamıştır. 2015 yılında Mutlu Ol Yeter dizisinde başrol oynamıştır. 2015 yılından bu yana Dolunay Soysert’le oynadığı Personel oyununda Emma’yı canlandırmaktadır. 2016’da vizyona giren Kardeşim Benim adlı filmde Zeynep karakterini oynayan Enver, Şubat 2016’da yayınlanmaya başlayan Kış Güneşi isimli dizide Nisan karakteriyle yer almıştır. Ayrıca O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 2016’da Demet Sağıroğlu’nun Arnavut Kaldırımı isimli şarkısını seslendirmiştir. İstanbullu Gelin adlı diziyle ekranlarda gördüğümüz Enver, Özcan Deniz ile birlikte başrolü paylaşmıştır. 2020’de Star TV’de yayımlanan Babil dizisinde Nihal karakterine hayat vermiştir.

13 Temmuz 2012’de Birkan Sokullu’yla evlenmiştir. 27 Ağustos 2015 tarihinde avukatı aracılığıyla açıklama yapmış ve boşandığını duyurmuştur. 2015 yılında çekilen Kardeşim Benim’de Murat Boz’la yakınlaşmasının ardından 2016’da ilişkilerinin başladığını duyurdular. Daha sonra 6 Mayıs 2017 tarihinde ayrılmıştır. Tekrar Kasım 2018’de ilişkiye başladılar. Ancak çift, Ekim 2019’da yeniden ayrıldı. 12 Kasım 2022 tarihinde İş insanı Berkin Gökbudak ile evlendi.

Başa dön tuşu