Magazin

Seyran Hamile mi? “Ferit Baba oluyorum…” Yalı Çapkını 10. bölüm fragmanında şoke eden detay

Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda şoke eden detay. Ferit’in baba oluyorum demesi izleyiciyi şaşırttı. Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören dizi heyecanlı sahneleri ile izleyiciyi ekrana kitlemeyi başarıyor. Dizinin 10. bölüm fragmanı ise herkesi şaşkına çevirdi.

Başrollerinde Afra Saraçoğlu; Mert Ramazan Demir; Çetin Tekindor’un yer aldığı dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile büyük ilgi gören Yalı Çapkını 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmandaki detaylar ise akıllara Seyran hamile mi? Sorularını getirdi.

Seyran hamile mi?

Son bölümde Seyran ve Ferit Suna’yı kaçırarak büyük bir işe kalkışmıştı. Suna’nın sarhoşken Ferit’i öptüğü anları öğrenen Kazım sinirden deliye dönerek, kızını çocuklu bir adam ile evlendirme kararı almıştı. Bu durum üzerine Seyran ablasını kurtarmak için Ferit ile plan yaparak Suna’yı kaçırmış ve odalarında saklamaya başlamışlardı. Kızların annesi Esme ise gördüğü şiddete dayanamayarak ” Seyran’ım ablasına sahip çıktı” demiş ve Kazım bu işin içinde kızının olduğunu anlayıp kimseye haber vermeden yalıya gitmişti. Kazım Seyran’ın sıkıştırıp boğazını sıkarken Suna sert bir cisim ile Kazım kafasına vurarak onu bayıltmıştı.

Yalı Çapkı’nın yeni bölüm fragmanında ise Seyran’ın Ferit’ten çocuk yapıp yapmayacağını ise merak eder oldu. Yalı Çapkını . bölüm fragmanında Ferit’in baba oluyorum diyerek sevinmesi ise kafaları karıştır. Cuma akşamlarının bir numaralı dizi olan Yalı Çapkını’nın yeni bölümü merakla bekleniyor.

Başa dön tuşu