Magazin

Somer Sivrioğlu küplere bindi! MasterChef’in fenomen yarışmacısını yerden yere vurdu

TV8 ekranlarının fenomen yarışması MasterChef’te oratlık yine karıştı. Bu kez işin içine Somer Sivrioğlu da dahil oldu. Yarışmacılardan Büşra’nın sözleri ünlü şefi delirtti. Detaylar haberimizin devamında…

Danilo Zanna Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun sunumu ve jüriliği ile gerçekleşen MasterChef’te ortalık fena karıştı. Yarışmanın bu haftaki oyunlarını ise 3-0’lık bir skorla mavi takım kaybetti. Sivrioğlu ise dokunulmazlık oyunu için mücadele eden Büşra’nın mavi takım kaptanlığını oldukça ağır bir dille eleştirdi.

“Senin fazla özgüvenin sana çok büyük bir sorun”

Somer Sivrioğlu, “Daha önce iki kez kaptanlık yaptın. Birini 3-0, birini de 2-1 kazandın. Bu sefer 3-0 kaybettin, bir özeleştirin varsa neyi farklı yapmak isterdin” dedi. Büşra ise “Farklı yaparım dediğim hiçbir şey yok” dedi.

Daha bu cevaba sinirlenen Sivrioğlu, “Çok yazık bence. Ben sana bir öngörüde bulunayım. Senin fazla özgüvenin sana çok büyük bir sorun olarak geri gelecek bu yarışmada. Şurada ‘yapacağım hiçbir şey yok’ demek ciddi ego. Ben 3-0 kaybetsem 10 saat neyi farklı yapabilirim diye düşünürdüm. Senin burada törpülemen gereken bir şeyler var. Seninki özgüven değil, daha açık söylemek gerekirse bu ego” diyerek sert çıktı.

Büşra da, “Fazla egolu olduğumu düşünmüyorum. Fazlası olsaydı tavırlarım farklı olurdu. Ben yine aynı takımı seçerdim çünkü iki takımın arasında çok az fark vardı” diyerek kendini savundu.

Başa dön tuşu