Magazin

Somer Sivrioğlu tarz olacağım diye perde bile giydi! Sosyal medyanın diline düştü

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef’in jürisi Somer Sivrioğlu kıyafetleri ile gündem olmaya devam ediyor. Ünlü şef son bölümde giydiği ceket sosyal medyanın diline düştü. Bir dönemin meşhur perdelerine benzer desen bir kıyafet tercih edince olanlar oldu. Detaylar haberimizin devamında…

Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna ile jüriliği paylaşan Somer Sivrioğlu dalga konusu oldu. Farklı tarzı ile sık sık adından söz ettiren ünlü şef bu kez de 1990’lara ait perde deseni ile dikkat çekti. Sosyal medya üzerinden herkes Sivrioğlu ile dalga geçmeye başladı.

Somer Sivrioğlu dalga konusu oldu

Her bölümü ilgi ile izlenen MasterChef ünlü jürisi Somer Sivrioğlu, herkesi şaşkına çeviren tercihi ile gündem oldu. Ünlü şefin kıyafetini görenler “annenin perdesini de giymezsin” gibi yorumlar yaptı. Özel hayatının yanı sıra değişik tarzı ile de adından sık sık söz ettiren Somer Sivrioğlu, 90’lı yıllarda nerdeyse her evde bulanan perdeye benzer bir kıyafet giydi. Çiçek desenleri ve rengi ile tıpatıp benzeyen kıyafet alay konusu olmasına neden oldu.

51 yaşında olan Somer Sivrioğlu, her zaman farklı bir tarza sahip olan bir şef. Bir süre önce de tesettür giyimine benzer kıyafetler giyince yine sosyal medya kullanıcıları dalga geçmişti. MasterChef’in ünlü jürisi yine alay konusu oldu. Sivrioğlu’nun takipçileri “90’ların perdesi” gibi yorumlar yaptı.

Başa dön tuşu