Magazin

Survivor’ın tek kadın birincisi Merve Oflaz kasık dekoltesiyle yaktı geçti! “Kıyafet nerede ben göremedim”

Survivor tarihinin tek kadın birinci olan Merve Oflaz kasık dekoltesi ile ağızları açık bıraktı. Ünlü isim katıldığı bir defilede giydiği dekolteli pantolon ile gündem oldu. Oflaz’ın takipçileri yorum üstüne yorum yaptı. Detaylar haberimizin devamında…

Arka Sokak, Survivor, Var mısın Yok musun? gibi yapımlarda yer alan Merve Oflaz tarzı ile dikkat çeken isimler arasında. Paylaşımları ile adından sık sık söz ettiren ünlü oyuncu bu kez farklı dekoltesi ile gündem oldu. Birçok film ve dizide yer alan Oflaz takipçileri tarafından ağır eleştirilere maruz kaldı.

Tarzı beğenilmedi

Geçtiğimiz akşam katıldığı defilede yeşil renkli düşük bel ve kasık dekolteli pantolonu ile geceye damga vurdu. 34 yaşında olan Oflaz fit görünü ve karın kasları ile de dikkat çekti. Ünlü oyuncunun takipçileri ise bu tarzını hiç beğenmedi. Çoğu kişi,  “Tarz yapmaya çalışırken saçmalıyorlar”, “Bunun nesi moda” ve “Böyle modanın canı cehenneme” şeklinde yorumlar yaptı.

Merve Oflaz kimdir?

Merve Oflaz, 23 Mayıs 1988’te İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk oyuncudur. 2008 yılında Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılan Merve Oflaz, 2010 yılında katıldığı Survivor yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında tanınmıştır. Survivor Türkiye yarışma tarihinin ilk kadın şampiyonudur. 2011 yılında Show TV’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun rolüne hayat vermiştir. Kalbim 4 Mevsim isimli dizide başrol oyuncularından Aslı karakterini canlandırmıştır. 2012’de ise Cumartesi akşamları Survivor ana yarışması öncesi çocuklar için yapılan yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır. 2 sene boyunca Molped’in reklam yüzü olmuştur. Laçin Ceylan’dan drama eğitimi almıştır. Eric Morris’in atölyesine katılarak çalışma imkânı bulmuştur. Not Defteri adlı gençlik dizisinde İclal Hoca karakterine hayat vermiştir. Craft Atölye’de koçluk eğitimi almıştır. Star TV’de yayımlanan Güzel Köylü isimli diziye Oya karakteriyle konuk olmuştur. Merve Oflaz 22 Şubat 2015’te yayına başlayan Survivor All-Star’da tekrar Survivor deneyimi yaşamıştır. 7. haftada elenmiştir. Yarışma sonrası atv’de yayınlanan Eve Dönüş isimli dizide başrollerden biri olan İpek karakterine canlandırmıştır. Atv ekranlarında yayımlanan Rengarenk adlı dizide Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’le başrolü paylaşmıştır. Kanal D’de yayımlanan Arka Sokaklar adlı dizide 2017-2021 yılları arasında Bahar Komiser’e hayat verdi.

Başa dön tuşu