Magazin

Tek Celsede 5 aylık evliliğini bitirmişti! Hadise Mehmet Dinçerler’e inat derin göğüs dekoltesi ile yaktı geçti

Ünlü şarkıcı Hadise geçtiğimiz haftalarda 5 aylık evliliğini tek celsede bitirmişti. Ünlü sanatçı sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğrafı ile tekrar gündem oldu. Sahne hayatına karışıldığı gerekçesi ile Nisan ayında dünya evine girdiği Mehmet Dinçerler ile yollarını ayıran Hadise paylaşımları ile ağızları açık bıraktı. Detaylar haberimizin devamında…

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından olan Hadise Mehmet Dinçerler ile yaşadığı aşkı evlilikle taçlandırarak dünya evine girmişti. Daha evleneli 1 yıl bile olmadan sahne hayatına kıyafetlerine karışılması ile her şey bozulmuştu. Mehmet Dinçerler’in ailesinin ikiliye müdahale etmesi üzerine çift yollarını ayırdı.

Hadise’nin dekoltesi dudak uçuklattı

İlk olarak Hadise’nin Küçük Bir Yol adlı şarkısını söylerken binlerce kişinin önünde ağlaması ile başlayan olaylar daha sonra ünlü şarkıcının, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim.” şeklinde paylaşım yapması üzerine her şey patlak vermişti. Dinçerler’e boşanma davası açan ünlü sanatçı geçtiğimiz haftalarda tek celsede her şeyi bitirmiş ve yoluna devam etmişti. Kendini toparlamaya çalışan başarılı şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden derin göğüs dekolteli fotoğraflarını paylaşması üzerine herkes şoke oldu. Evliliği için konserlerindeki kıyafetlerinin tarzını değiştiren Hadise boşanır boşanmaz eski haline geri döndü.

 

Başa dön tuşu