Magazin

Teşkilat dizisi 51. bölümünde Ömer ve Zehra geçmiş hesabı başlıyor! Zehra’nın kızının babası Ömer çıkıyor! Ömer ise düşman!

Adeta küllerinden tekrar doğan dizi Teşkilat. Farkını her daim konuşturan, reytinglerin peşini bırakmayan Teşkilat 51. bölüm öncesinde yaşanacaklar kulislere sızdı. Teşkilat 51. bölümde neler olacak? sorusunu yanıtını bulmayı beklerken, 16 Ekim Pazar akşamı Teşkilat 51. bölüm neler olduğu detayları sosyal medyaya sızdı.

Teşkilat dizisi 51. bölümünde neler olacak?

Teşkilat dizisi geçtiğimiz sezon finali sonrasında dizinin başrol oyuncularının ayrılması ile yeni sezonda iş yapamaz dedirtirken, tam da Aziz dizisinin ani finali sonrasında Murat Yıldırım’ı gözüne kestiren yapımcı Ömer karakteri ile küllerinden doğmuştu.

Teşkilat 51. bölüm de izleyicinin isyan ettiği Korkut ve Efkar karakterlerinin geri planda kalmışlığı artık bitiyor. Ancak dizi de bu ikili yan karakter olarak katılmadığı bilinirken artık ekibe dahil olmasının gerekliliği konuşulurken, senarist tam da beklenileni yaptı ve Teşkilat 51. bölüm itibariyle Efkar ve Korkut artık aktif bir ekip elemanı olarak yoluna devam edecek.

Sanki Çağlar Ertuğrul’dan daha çok sevilen karakter haline gelen Ömer, adeta Serdar’ı ilk bölümünden unutturmuştu.

Ters köşelerin her an her bölümde olduğu Teşkilat dizisinde Teşkilat 51. bölümünde Zehra tekrar ekibe dahil olmak için çabalarken, bunu başaracak. Teşkilat 51. bölümünde Ömer ile Zehra arasında geçen 9 yıl detayı izleyiciyi şok edecekken, Teşkilat Ömer ile Zehra’nın arasında 9 sene öncesinde ya aşk ya da iş geçmişi olacak.,

Teşkilat dizisi son bölümünde Ömer’in hayalinde canlanan Zehra ilgili anılar izleyiciyi şaşırttı . Hal bu iken diziyi severek takip eden izleyici Teşkilat Ömer ve Zehra’nın geçmişe dayalı bir hesaplaşması olabileceğini söyledi. Diğer bir taraftan da Zehra’nın kızının babası Ömer idi.

Teşkilat 51. bölüm de karşımıza çıkan detaylarda Ömer ile Zehra arasında yıllar öncesinden gelen tanışıklık iş ile alakalı değil tamamen duygusal olduğu söyleniyor. öyle ki Zehra’nın kızının bilinmeyen babası da Ömer çıkacağı iddia ediliyor.

 

Başa dön tuşu