GündemMagazin

Tuğba Özerk hakkında bomba iddia! Cenazeye alkollü katıldı

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden müzisyen Nazmi Sunal’ın kızı Arsevi Yeter sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile ağızları açık bıraktı. Detaylar haberimizin devamında…

Son zamanlarda hakkında bir çok şaşırtıcı iddia ortaya atılan Tuğba Özerk bu kez de cenazeye alkollü katıldığı iddiası ile gündeme geldi. Geçtiğimiz yılbaşında sahneye de alkollü çıkan ünlü şarkıcı yine alkollü olarak katıldığı cenaze haberleri ile dikkat çekti.

Cenazeye alkollü katıldı

Arsevi Yeter ve müzisyen eşi Murat Yeter, Tuğba Özerk ile çalışıyordu. Arsevi Yeter, “Babamın cenazesine alkollü gelip yaptığı aşırı davranışlar nedeniyle. Gerek hafta sonu sağlığı bahanesi ile işi iptal ettirip yalan söylemesi nedeniyle. Hem mekan çalışanları ve hem müzisyenlerin zor durumda kalmasını sağlaması nedeniyle. Hasta olduğuna üzülürken Aynı gece bir gece kulübünde eğlenirken çektiği videoları bana gönderen şarkıcı ile çalışmadığımı bilgilerinize sunarım” şeklinde yaptığı paylaşım üzerine gözler Tuğba Özerk’e çevrildi. Henüz bir açıklama gelmedi.

Tuğba Özerk kimdir?

Tuğba Özberk, 4 Haziran 1980’de İzmir’de dünyaya geldi. Melih Özakat İlkokuluna, Özel Çakabey Lisesinde ortaokula ve konservatuvarda liseye gitti. 7 yaşında okul hayatına başlaması ile TRT ve İzmir Devlet Konservatuvarı’nın çocuk korolarında müzik eğitimine başlaması aynı zamana denk gelir. İlk geri vokal deneyimini 12 yaşında Sezen Aksu’yla beraber 1992 yılında gerçekleştirdi. Sezen Aksu’nun yanında solo ve vokal çalışmaları devam ederken okul hayatı İzmir’de devam etmekteydi.

İlk TV programına yine Sezen Aksu’yla 1992 yılında TRT’de çıktı. Geri vokal çalışmalarının yanı sıra bu programda solo bir şarkı da seslendirmesi kamuoyunda büyük ilgi gördü. Büyük yetenek olarak lanse edilen Tuğba Özerk’in sahne ve müzik hayatı tam anlamıyla böyle başladı denilebilir. Okul hayatı bittikten sonra İstanbul’a taşınan sanatçı, aralarında Ege, Deniz Seki gibi isimler bulunan sanatçılara geri vokal yaptı. Daha sonra solo sahne çalışmalarına başlayan Özerk, 2002 yılının Aralık ayında “Dün Gibi” adlı ilk solo albümünü çıkardı. ‘Aşk Yarası’ adlı şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başlarında yer aldı. Albümle beraber oyunculuk yönünü gösterebilme fırsatı yakalayan sanatçı, atv’nin uzun süredir yayın yapmış olduğu dizisi “Böyle mi Olacaktı”da bir sene kadar rol aldı. İlk albümünde bir tane bestesi olan Özerk üç senelik boşlukta birçok besteye de imza attı. 6 Temmuz 2005 tarihinde ‘Lo Lo Lo’ adlı ikinci solo albümünü çıkardı. ‘Lo Lo Lo’ adlı şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başı oldu. İkinci albümünde bir tane bestesi olan şarkıcı, iki senelik boşlukta birçok besteye de imza attı.

Başa dön tuşu