Magazin

Ünlü oyuncudan şoke eden açıklama! Rol için soyunur musun soruna öyle bir cevap verdi ki…

Ekranların sevilen isimlerinden olan Açelya Akkoyun katıldığı bir YouTube kanalında sorulan sorulara verdiği cevaplar ile gündem oldu. Bir süredir ortalarda gözükmeyen ünlü oyuncunun sorulara verdiği cevaplar herkesi şaşkına çevirdi. “Rol için soyunur musun?” sorusuna yanıtı ağızları açık bıraktı. Detaylar haberimizin devamında…

Birçok başarılı yapımda yer alan Açelya Akkoyun, sessiz sakin bir hayat yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde eski eşi Civan Canova’nın cenazesinde kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen yaşlı kadının tabut önünde poz yakalamaya çalışması ile gündem olmuştu. Ünlü oyuncu şimdi de oyunculuk için yaptıkları ile adından söz ettirdi.

“Ailemle aynı olmadığımı göstermeye çalıştım”

Akademisyen bir ailenin kızı olarak büyüyen Akkoyun “Orada olmak istemedim ve onlara da bir şekilde sesimi duyurmam gerekiyordu. Derslerim falan çok kötüydü annem ağlardı hep. Babamdan bana bisiklet almasını isteyip derslerime çalışmıştım. Ben motivasyon insanıyımdır. Onlara bu sesimi duyurmak çok kıymetliydi. Ailemle aynı olmadığımı göstermeye çalıştım. Sahnede bu bana motivasyon oldu. Konservatuara girdiğimde alanımı bulduğumu anladım” diyerek yolunun başka olduğunu anlattı.

Açelya Akkoyun ,”Eğlenceli rollerin altından fettan bir kadın çıkar mı?” sorusuna, “Elbette çıkar, oyuncuyuz biz. Ben burada yapımcılara cesaret diyorum. Oynamak istediğim çok rol var. Üreten ve bir yere dokunan rollerde oynamak istiyorum. Aşk ve sevda rollerinden geçmek istiyorum.” şeklinde cevap verdi.

“Rol için soyunur musun?”

Açelya Akkoyun’a yönetilen “Rol için soyunur musun?” sorusu üzerine Akkoyun, “Bilmiyorum, bu çok önemli ve güzel bir soru. Çok bilmediğim bir alan. Şimdiye kadar böyle bir rol gelmedi. Rolün gerekliliği ve içeriğine bakarım. O sahne gerçekten şartsa, o olmadan olmayacaksa ve insan bedeni üzerinden karşı tarafı yükseltecek bir yere hizmet etmiyorsa olur. Büyük aşk ve kavuşmayı bir yorgan kıpraşmasıyla da gösterebilirsin. Ucuz bir iş yapmam, bu bir yemek sahnesi için de geçerli. Kolaya ve ucuza kaçılan her işten kaçıyorum” dedi.

Başa dön tuşu