Magazin

Yalı Çapkını dizisi gerçek hayat hikayesi final sahnesi bulundu ne olacak! Ferit’e yanacak, Seyran’a kızacaksınız! İşte o meçhul son

Yalı Çapkını dizisi 4. bölümü ile fırtınalar estirdi. Gizli saklı sırların ortaya çıktığı  ve bunun da Seyran’ın yalıya gelmesi sonrasında yaşanması bu nasıl bir hikaye dedirtirken, dizilerde bile olmaz böyle şeyler dedirten gelişmeler Yalı Çapkını 4. bölümünde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Yalı Çapkını gerçek hikâyesinin finali ne oluyor?= sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Dizinin her bölümünde sağ alt köşede yazan ‘Gerçek hikaye uyarlaması’ ibaresi adeta gözümüze gözümüze sokulduğu Yalı Çapkını gerçek hikayesinin finalinde ne oluyor sorusunu sormaktan kendimizi alamıyoruz.

Peki Yalı Çapkını gerçek hayat hikayesi ne?  sorusundan önce dizi ile alakalı özellikle de sosyologların diziden rahatsızlıklarını belirtmesi gündeme çıkarken, bu rahatsızlık veren Yalı Çapkını dizisinin her bölümünde izlenme rekorları kırması da bir o kadar merak konusu oluyor. Peki Yalı Çapkını gerçek hikayesi ne? Yalı Çapkını gerçek hikayesinin finalinde neler oluyor?

Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir hastasının hayat hikayesi olduğu ve romanlaşması sonrasında uyarlandığı bilinen Yalı Çapkını dizisi ile alakalı herkes ‘Gülseren Budayıcıoğlu aslında hikayeleri gündeme çıkararak suç işliyor gizliliği ortadan kaldırıyor ve bunlardan da prim sağlıyor’ dedirtirken, Kral Kaybederse dizisinin de konusu gereği Kıvanç tatlıtuğ’un diziyi bıraktığı hatta Gülseren Budayıcıoğlu’nu boykot ettiği söyleniyor.

Peki Yalı Çapkını dizisi 4. bölümünde neler oldu? Seyran kayın pederi ve kayınpederinin abisinin eşi arasındaki çarpık ilişkiyi gizlice görmesi sonrasında vereceği tepki merak edilirken, Yalı Çapkını gerçek hikayesinde neler yaşandığı da araştırılıyor.  Nerden bakarsak bakalım Yalı Çapkını gerçek hikayesinin finali merak ediliyor.  Peki Yalı Çapkını gerçek hikayesinin sonu nasıl bitiyor?=

Ancak Yalı Çapkını dizisi gerçek hikayesinin yanı sıra dizide çok sayıda kurgunun da hakim olduğunu görüyoruz. 

Burcu Alptekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu başrol karakterleri olan Seyran ve Ferit aşkını canlandırıyor. Yalı Çapkını dizisi finalinin Yalı Çapkını gerçek hikayesinin finali ile aynı olacağı şu sıralar ihtimaller çerçevesinde iken, Yalı Çapkını hikayesinde finalinde Ferit’i çok kötü günler bekleyecek.

Yalı Çapkını gerçek hikayesinin finali 

Yalı Çapkını dizisi gerçek hikayeden uyarlanma olduğu bilinmekte. İşte uyarlama dizlerin finalleri de aslında ilk baştan belli oluyor. Ancak kimi dizler yaptıkları ters köşeler ile gerçek hikaye finallerinden farklı bir finalle karşımıza çıkıyor.

Yalı Çapkını gerçek hikayesinin finalinde ne oluyor diye sorarsak karşımıza aşk çıkıyor.

Yalı Çapkını Ferit’i ölecek mi?

Yalı Çapkını dizisinde Ferit aşka ve evliliğe inanmayan şımarık bir birey iken zorla evlendirilen karısı Seyran işse aşk ile her şeyi başarabileceğini bilmekte olduğunu biliyoruz.

Yalı çapkını ilerleyen bölümlerde aşk olacak. Dizi ilerledikçe Ferit’in Seyran’ı nasıl kaybettiğini bölüm bölüm şahitlik edeceğiz. Ve Yalı Çapkını gerçek hikayesinin finalinde ne oluyor sorusunun yanıtında ise Seyran’ın Ferit’i terk ettiği ve Ferit’in iflas ederek yaşamına son verdiğini görebilmekteyiz.

 

Başa dön tuşu