Magazin

Yalı Çapkını dizisine Çağatay Ulusoy bombası! Korhan’ları bitirecek hamle sürpriz misafir olacak

Yalı Çapkını dizisine Çağatay Ulusoy geliyor. İzleyici ne diyeceğini şaşırıyor. Zaten haftalık reytinglerde üst sıralara çıkan Yalı Çapkını dizisi bir de yeni oyuncusu Çağatay Ulusoy ile gündeme bomba düşüyor.

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını henüz 4. bölümü yayınlanmasına rağmen sosyal medyayı ikiye bölecek konusu ve oyuncularının birbirlerine uyumu ve başarısı ile her an akıllarda kalırken, şimdi de bir iddia ortalığı adeta velveleye verdiriyor. öyle ki Yalı Çapkını dizisine Çağatay Ulusoy bombası yaşanacağı söyleniyor. Sosyal medya da çok konuşulan konu ile alakalı gözler yapımcılara çevriliyor.  Peki bu gerçek mi Çağatay Ulusoy gerçekten Yalı Çapkını dizisine mi dahil oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun diğer eseri kral Kaybederse’nin başrolü Kıvanç Tatlıtuğ geçtiğimiz günlerde dizide oynamak istemediğini açıklaması sonrasında geri çekilmişti. Çağatay Ulusoy yakın dostu Kıvanç Tatlıtuğ’un arkasında durmuş ve kadına şiddet içeren dizilerde olmayacaklarını söylemişti. İşte hal bu iken Tepkili olduğu Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir başka eseri Yalı Çapkını dizisinde rol alacak iddiaları izleyiciyi şaşırtırken, Gözler kendisinden yapılacak açıklamaya çevrildi.

Gerek konusu gerekse de oyuncu kadrosu ile adından çok bahsettiren Yalı Çapkını konusu gereği bayanları küçümsüyor söylemlerini hakkında konuştururken, bu kadar olumsuz yoruma rağmen değil günlük haftalık reytinglerde bile üst sıralara çıkması herkesi, şaşırtmış durumda.

Cuma akşamları Star TV ekranlarında yer alan Yalı Çapkını dizisinde Çağatay Ulusoy’un karakterine bile pay biçildiği iddia edilirken, Korhan ailesine sürpriz bir şekilde misafir olacağı iddia ediliyor.

Afra Saraçoğlu’nun Seyran karakteri ile Mert Ramazan Demir’in Ferit karakteri ile karşımıza çıktığı Yalı Çapkını dizisine Çağatay Ulusoy sürprizinin olup olmayacağı sadece iddia çerçevesinde konuşulurken bir kaç bölüm içerisinde gerçek ortaya çıkacak.

 

Başa dön tuşu