Magazin

Yıldız Tilbe sahnede herkesin gözü önünde üzerini değiştirdi! Biranda yere düştü ve…

Şarkıları ile gönüllere taht kurmuş bir isim olan Yıldız Tilbe sahnede üzerini değiştirirken yere düştü. Ünlü şarkıcı herkesi korkuttu. Geçtiğimiz akşam İstanbul’da hayranları ile buluşan Tilbe’nin herkesin gözü önünde yere düşmesi gündem oldu. O sırada ünlü şarkının verdiği cevap ise şoke etti. Detaylar haberimizin devamında…

Dün akşam İstanbul Kuruçeşme’de konser veren ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe dinleyicilerin karşısın sahne kıyafetini değiştirdi. Usta sanatçı o esnada yere düştü ve neye uğradığını şaşırdı. Hem kendisini hem de çevresindekileri korkutan Tilbe, bu olay üzerine söyledikleri ile bir kez daha şaşkına çevirdi.

Sahnede üstünü değiştirirken sırt üstü düştü

Her konseri ayrı bir olay olan Yıldız Tilbe, her zamanki gibi çılgın ve eğlenceli anları ile hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Bu kez bu durum biraz fazla oldu. Ünlü şarkıcı sahnede kıyafetini değiştirirken yere düşünce kendisini dinlemeye gelen binlerce kişi korktu. Tilbe bu kıyafetini üzerine giyerken dengesini sağlayamadı ve sırt üstü düştü. Bu sırada arkasında koltuk Usta sanatçı herhangi bir yara almadı. Düştükten sonra Yıldız Tilbe, , “Allah beni benden korusun valla. İyi ki arkada koltuk varmış. Yoksa kafam yarılırmış” diyerek yaşadığı durumu gülerek anlattı. Şans eseri sorunsuz düşen Tilbe konserine kaldığı yerden devam etti. Ünlü sanatçının o hali ise sosyal medyada gündem oldu. Yıldız Tilbe sorunsuz bir şekilde konserini tamamladı.

Başa dön tuşu